Jump to content

Yaoi Fc (+15)

Songena

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 547
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yaoi'yi açıklamadan sadece resim atmak istiyorum. :D Yaoi'yi Junjou Romantica tanıtımıyla tanmak isteyenler için linkimiz gelsin. Yaoi'yle ilk tanıştığım an olur.  Kurucu: Songena (E

adımı göremiyorum  :bsod-onion-head-emoticon:  illa ekle demek mi lazım heç yakıştıramadım  :bled2-onion-head-emoticon: görücem orda adımı duydun mu beni  :hate-onion-head-emoticon: ayyyy arşivimi pay

iğrençsiniz :(

Posted Images

• Forum Admin

arkadaşlar antique bakery diye yeni bir anime izlemeye başladım.türünde yaoi değil de shounen ai yazıyor.olsun o da iyi  :D

ilk bölümünü izledim animenin çizimleri biraz garip geldi ama sıkılmadım.izlemek isteyenler animeyi inceleyebilir  :bye2-onion-head-emoticon:

attachicon.gifAntiqueanime.gif

Evet görmüştüm onu listemde izlerim bir ara  :D

ah! ben de ilk bölümünü izlemiştim ama ne bileyim çizimleri garipti gerçekten ben de bıraktım ama devamını da merak etmedim değil bir gün açıp izlerim kesin  :D

seri oldukça güzel aslında çizimleri ilk başta rahatsız ediyor ama <_< sonradan alışıyorsunuz ayrıca canınız pasta çekiyor :huh: hatta pasta krizlerine girip gecenin bir yarısı imkanlar dahilinde şekerli yoğurda talim yapabiliyorsunuz -_- konusu da fena değil, ama shounen-ai eh işte  :unsure: sadece karakterlerden biri ki kendisi şefimiz oluyor aynı zaman da azcık ucundan tatmin edebilir sizi  :P bende ne umutlarla başlamıştım ama  :ph34r:  lakin izlenmesi gereken çok hoş komik tatlı mı tatlı bir seri (buradaki tatlı olayı tamamen pastalardan gelmekte) :D izleyeceklere dip not yanınıza kek, çikolata, bisküvi vs.vs almadan seriye başlamayın  :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

seri oldukça güzel aslında çizimleri ilk başta rahatsız ediyor ama <_< sonradan alışıyorsunuz ayrıca canınız pasta çekiyor :huh: hatta pasta krizlerine girip gecenin bir yarısı imkanlar dahilinde şekerli yoğurda talim yapabiliyorsunuz -_- konusu da fena değil, ama shounen-ai eh işte  :unsure: sadece karakterlerden biri ki kendisi şefimiz oluyor aynı zaman da azcık ucundan tatmin edebilir sizi  :P bende ne umutlarla başlamıştım ama  :ph34r:  lakin izlenmesi gereken çok hoş komik tatlı mı tatlı bir seri (buradaki tatlı olayı tamamen pastalardan gelmekte) :D izleyeceklere dip not yanınıza kek, çikolata, bisküvi vs.vs almadan seriye başlamayın  :P

Evde çikolata varken başlasam mı ki  :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3.bölümünü izledim.karakterler şaşırdıkları zaman suratlarına değişik bir çizim tekniği yapmışlar normal animelerden farklı olarak,  ondan hoşlanmıyorum:))  

ayrıca 3.bölümde bizim aşık pastacı , hemen sevdiği adamın uşağına sulandı pehh :angry: ne şıp sevdiymiş pastacı sensei :blink:

ama yine de merak ediyo insan tabi..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen bende okumuştum çok güzeldi  :wub:

Resim ♥

zRmE0O.jpg6RZ699.jpg8nlEMW.jpgGnv103.jpgjJ4YWD.jpgglkL9Z.png4mLRGp.jpgVplyry.jpg272QJL.jpg

böyle resimler görünce tekrar okuyasım geldi yaa! okuyacağım galiba...

araya kaynak yapıp duruyorum bari beni de alın fanclub'a

yaoiden çok shounen-ai tercih ederim gerçi onda o kadar özele girmiyorlar galiba ama olsun fc fc'dir

lütfen beni de al  ^_^ 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.