Jump to content

Yaoi Fc (+15)

Songena
 Share

Recommended Posts

Hepiniz Hoş geldiniz ^_^  eklendiniz  :rolleyes:  

Teşekkür ederim :D hoş buldum ve diğer arkadaşlara sizde hoş geldiniz diyeyim :p ve bir şey sormak istiyorum -çok cahilim ;-;-  Fc de ne yapılır acaba resim, gif video paylaşımı değil mi T-T -ilk defa bir Fc ye katılıyorum da  :hell-yes-onion-head-emoticon: -

• Replies 547
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Yaoi'yi açıklamadan sadece resim atmak istiyorum. :D Yaoi'yi Junjou Romantica tanıtımıyla tanmak isteyenler için linkimiz gelsin. Yaoi'yle ilk tanıştığım an olur.  Kurucu: Songena (E

adımı göremiyorum  :bsod-onion-head-emoticon:  illa ekle demek mi lazım heç yakıştıramadım  :bled2-onion-head-emoticon: görücem orda adımı duydun mu beni  :hate-onion-head-emoticon: ayyyy arşivimi pay

iğrençsiniz :(

Posted Images

• Forum Admin

Teşekkür ederim :D hoş buldum ve diğer arkadaşlara sizde hoş geldiniz diyeyim :P ve bir şey sormak istiyorum -çok cahilim ;-;-  Fc de ne yapılır acaba resim, gif video paylaşımı değil mi T-T -ilk defa bir Fc ye katılıyorum da  :hell-yes-onion-head-emoticon: -

Aynen dediğin gibi çok uçuk olmamak şartı ile spoiler içine alarak herşeyi paylaşabilirsin  :blush:

Örnek;

Q2D0H5n.jpg

rxYbnhz.jpg

Aynen dediğin gibi çok uçuk olmamak şartı ile spoiler içine alarak herşeyi paylaşabilirsin  :blush:

Örnek;

Q2D0H5n.jpg

rxYbnhz.jpg

hooooooo *-* tamamdır :D anladım teşekkür ederim tekrardan  :7: -resimler çok güzelmiş ya  :1: - en yakın zamanda bende resim vs paylaşacağım *-* -İnşallah :p-   :happy-onion-head-emoticon: 

Bu kadar çok mu vardı Yaoi fangirl ya O.O :admire-onion-head-emoticon:  Hadi bi yerde toplanıp balkan savaşına gidelim bi ara  :embarrassed3-onion-head-emotico  Fotoğraf gönderme şerefinde bulunabilirim galiba :D  :cheer1-onion-head-emoticon:

c01eddded84a9c8c6d099111a33b6670.jpg

42096aa38352196367128f254dc529c6.jpg

8f7e1139464bb9a03920e3793e395f8e.jpg

541fcc5517244ec879e009efe41f2449.jpg

Edited by Papillon
Resimler spoilere.

• 2 months later...

Ben de katılcam buna ! Yaois 4ever... :D

brother_x_brother_by_7moonlight7-d4rz3wt

y234.jpg

:wub:  :wub:  :wub: 

brother_x_brother_vol.02_ch06_pg004_inse

Hos geldin. :lol:

Bir buçuk yıldır foruma uğramıyodum. Bizim fc nin baklavacı halini açmışlar :D hayırlı olsun (geç oldu çaktırmayın :D )

Gec oldu ama insanin icinde kalmamasi daha iyi. :D Tesekkurler. Duygulandim simdi. ;( Ecchi FC' den biri hayirli olsun dedi cunku :o Yuri FC ' dekiler de savas acmisti. ;( (Gerci burayi acarak ilk hamleyi ben yapmistim. B) )

Hepiniz Hoş geldiniz ^_^  eklendiniz  :rolleyes:

Abla cok sagol. Sinav senemdeyim ve bu yil pc yok o yuzden cok ihmal ediyorum buralari. ;(

• Forum Admin

Abla cok sagol. Sinav senemdeyim ve bu yil pc yok o yuzden cok ihmal ediyorum buralari. ;(

Ne demek bebem gözün arkada kalmasın  :D Bakarım buralara B)

Uzun zamandır paylaşım yapmıyordum hazır uğramışken bir iki resim atayım :rolleyes:  

olySpX7.jpg

mqQxh3l.jpg

IcfobuB.jpg

apkmBlz.jpg

H57loYM.jpg

KmXOUXY.jpg

cdX5qnS.jpg

Bu meteor parçasını da eklemeden geçemiycem  :ph34r:

oNXPgvc.jpg