Jump to content

Tayfaya Yeni Üye!

Ace Red Baron

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 98
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

jinbei nin hayali onun komutanının yaptıgı gibi balıkadamların özgür kalmasını ve rahat yasamalrını istedigine eminim suan cunku beyazsakal öldügü icin balıkadam adası tehlikede ve bunu sadece luffy n

evet yavaş yavaş tayfaya birinin katılacağı belli oluyor acaba bu kim olurdu?

bana sorarsan Jinbei derim :(

Hancock dışında biri katılır umarım.

onun katılması imkansız suan hem kabilesini bırakamaz. jinbie diyenler adam hem yaslı hemde tayfaya ayak uydumaz bi hayalı olann birinın gelmesi gerekıyor :D herkesin bi amacı  var tayfada farkındaysanız !
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

onun katılması imkansız suan hem kabilesini bırakamaz. jinbie diyenler adam hem yaslı hemde tayfaya ayak uydumaz bi hayalı olann birinın gelmesi gerekıyor :D herkesin bi amacı  var tayfada farkındaysanız !

o adamında hayali whitebeard öldükden sonra balıkadam adasını özgürlügüne kavusturmak. 8)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

o adamında hayali whitebeard öldükden sonra balıkadam adasını özgürlügüne kavusturmak. 8)

balık adam adası balık adamlar için zaten özgür bi yer birader. wb orayı koruyordu o kadar özgürlestirecek bişey yok anlayacagın bi tarafından amaç üretme  :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tayfaya katılabilecek biri var kadınlar adasından biri.:D)

Tahmin edin Luffy ile en çok ilgilenen okçu sarışın bayan.:)Oldukça dikkat çekti.İlk gördüğümde kesin tayfaya katılır dedim.:(

margeret ten bahsediyorsun ama onunda katılması imkansız.hem güçlü deil.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Tayfaya katılabilecek biri var kadınlar adasından biri.:))

Tahmin edin Luffy ile en çok ilgilenen okçu sarışın bayan.:)Oldukça dikkat çekti.İlk gördüğümde kesin tayfaya katılır dedim.:)

Margeret mı ? Tayfaya herhangi bir yararı olmaz. Güçsüz zaten, geleceğini sanmıyorum. %90 bir balıkadam gelecek ama..
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.