Jump to content

Tayfaya Yeni Üye!

Ace Red Baron

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 98
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

jinbei nin hayali onun komutanının yaptıgı gibi balıkadamların özgür kalmasını ve rahat yasamalrını istedigine eminim suan cunku beyazsakal öldügü icin balıkadam adası tehlikede ve bunu sadece luffy n

evet yavaş yavaş tayfaya birinin katılacağı belli oluyor acaba bu kim olurdu?

bana sorarsan Jinbei derim :(

• 1 sene sonra...
  • 4 hafta sonra...

luffy, tayfasını 10 kişi olarak düşündüğünü 500'lü bölümlerinde başında flashback yaptığında söylüyordu, hani ilk denize sandalla açıldığında ;) kendisiyle beraber mi 10 kişi, yoksa kendi hariç tayfası mı 10 kişi onu anlayamadım, ama sonuç olarak 1 kişinin daha katılacağı kesin, tabi bu 2 kişide olabilir kendisi hariç kasteddiyse ^_^ bir kere ilk alacağı balıkadam olacağı kesin gibi, birde ihtiyaçlar onu gerektiriyor deniz ve okyanusta rahat hareket edebilecek, şeytan meyvesi kullanıcılarını sudan kurtarabilecek gerektiğinde, onları gemi olmasada suda hızlı bir şekilde bir yerlere ulaştırabilecek bir tayfa gerekiyor ve tabiii amirallerin,koramirallerin gücüne yakın olması gerekiyor (jinbe?) -_- birde havada uçan veya hareket edebilen bir tayfaya ihtiyaç varmış gibi geliyor bana :D şu beyazsakalın, 1. bölüm komutanı anka kuşu'na dönüşen olsa çok iyi olurdu aslında, hem amirallerede kafa tutabiliyordu, kendini yenileme gücüde vardı B)

tayfa ihtiyaçlara göre seçiliyor farkettiyseniz...keskin nişancı,aşcı,rotacı, eski yazı okuyabilen bilgin yer iz bilen,kılıç ustası,müzisyen,gemici,doktor zoan gücüde var..............diğer 4 büyük korsanların tayfalarında da aynı özelliklerde elemanlar var, yani ortak gereksinmeler :P

Düzenlenme: Barış D. Baryshx tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jimbei'ye zaten tayfama katıl dedi ama Jimbei reddetti daha doğrusu erteledi. Jimbei'nin katılması için en az 100-150 bölüm var yani bana göre.

bana Aokiji katılabilir gibi geliyor. Film Z'de bunun yolunu açtılar sanki. üstelik Film Z senaryosunu Oda'nın yazdığı tek film yani filler değil de bi nevi yarım arc gibi bişey. böyle düşününce Aokiji'nin orda Luffy'den etkilenmesi sonucu Hasır Şapka'lara sempati duyması olası geliyor bana.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 sene olmuş konunun acıldıgı neden horlatıyonuzki

edit=2 sene olmuşta hani biri katıldı mı tayfaya <_<

yaşlı bir elemanın katılması bana pek olası gelmiyor, tayfanın diğer elemanlarının yaşlarına bakınca, ama tabi bir istisna olsa iyi olabilirdide ;) bir kere Rayleigh'in katılması imkansız, adam herşeyi görmüş,bulmuş,hedefine ulaşmış ne işi var, ancak ilerideki büyük savaşta işin içine girebilir B)

Düzenlenme: Barış D. Baryshx tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 sene olmuşta hani biri katıldı mı tayfaya <_<

yaşlı bir elemanın katılması bana pek olası gelmiyor, tayfanın diğer elemanlarının yaşlarına bakınca, ama tabi bir istisna olsa iyi olabilirdide ;) bir kere Rayleigh'in katılması imkansız, adam herşeyi görmüş,bulmuş,hedefine ulaşmış ne işi var, ancak ilerideki büyük savaşta işin içine girebilir B)

aslında Jimbei de gayet yaşlı sayılır... :D

Jimbei 20-30lu yaşlarındayken Arlong veletti. Arlong Fisher Tiger'ın tayfasındayken Jimbei de o tayfadaydı. o tayfa dağıldıktan sonra Arlong planlar yaptı East Blue'ya gitti. hatta bunun bile üzerinden 2-3 sene geçti. Jimbei nerden baksan 40-50 yaşlarında yani :D Aokiji'den pek de farklı değil, hatta Aokiji daha genç bile olabilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aslında Jimbei de gayet yaşlı sayılır... :D

Jimbei 20-30lu yaşlarındayken Arlong veletti. Arlong Fisher Tiger'ın tayfasındayken Jimbei de o tayfadaydı. o tayfa dağıldıktan sonra Arlong planlar yaptı East Blue'ya gitti. hatta bunun bile üzerinden 2-3 sene geçti. Jimbei nerden baksan 40-50 yaşlarında yani :D Aokiji'den pek de farklı değil, hatta Aokiji daha genç bile olabilir.

zaten o yüzden soru işareti koydum, başka bir balıkadam gelebilir mi diye düşünüyorum aslında ama o güçte biri yok pek piyasada ilerki bölümlerde çıkar mı bilmiyorum, birde jinbe'nin daha kaptanı kaplanı'ın hayalleri var,onları gerçekleştirmeye çalışıyor ve yapmam gereken bazı işler var falan demişti, ölebilirmi acaba diye aklıma geliyor, bu işler ile uğraşırken veya tayfaya katılmadan önce daha güçlü olmak için çalışacak mı ki :blink: sonuç olarak sanki bana tayfaya katılamayacakmış gibi geliyor, bazı sebepler yüzünden
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zaten o yüzden soru işareti koydum, başka bir balıkadam gelebilir mi diye düşünüyorum aslında ama o güçte biri yok pek piyasada ilerki bölümlerde çıkar mı bilmiyorum, birde jinbe'nin daha kaptanı kaplanı'ın hayalleri var,onları gerçekleştirmeye çalışıyor ve yapmam gereken bazı işler var falan demişti, ölebilirmi acaba diye aklıma geliyor, bu işler ile uğraşırken veya tayfaya katılmadan önce daha güçlü olmak için çalışacak mı ki :blink: sonuç olarak sanki bana tayfaya katılamayacakmış gibi geliyor, bazı sebepler yüzünden

katılsa da biraz geç olcak, o zamana kadar tayfaya yeni bi üye gelir diye düşünüyorum. en son üye Brook nerdeyse 200-250 bölüm önce katıldı tayfaya. evet, 2 sene geçti böylece tayfa güçlendi ama rakiplerinin de boş durmadığını düşünürsek tayfaya kısa zamanda bi üye gerekiyor gibi geliyor bana.

bana göre bu 3ünden başkası olmaz:

Aokiji

Jimbei

Yeni tanışacakları birisi

mangasını takip etmiyorum, belki mangada daha fazla ipucu vardır :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.