Jump to content

Tayfaya Yeni Üye!

Ace Red Baron

Önerilen İletiler

• 2 ay sonra...
  • Yanıtlar 98
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

jinbei nin hayali onun komutanının yaptıgı gibi balıkadamların özgür kalmasını ve rahat yasamalrını istedigine eminim suan cunku beyazsakal öldügü icin balıkadam adası tehlikede ve bunu sadece luffy n

evet yavaş yavaş tayfaya birinin katılacağı belli oluyor acaba bu kim olurdu?

bana sorarsan Jinbei derim :(

• 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

Açıkcası Jinbeinin katılmasını istemiyorum. Yaş olarak değil ama tayfaya yakışmıyor. Balıkadam adasında kalsın orayı temsil etsin zaten jınbei ciddi birisi Robin yetiyorda artıyor.Yok dümenci lazım falan diyorsunuz. Dümen de ne var Sanji de geçiyordu Gonig merry de iken Chopper de geçiyordu şimdide Franky gayette güzel uyum sağlıyor. Ayrıca Franky yaşı büyük olabilir ama Luffy den farkı yok. Rebecca bu saatten sonra gelmez babasını bulmuş tayfaya katılması anlamsız klasik diğer prensesler gibi kalır. Viola zaten söyledi katılmaz. Barto ilerleyen manga sayılarıyla biraz daha yakınlaşıyor bizim tayfaya katılmasını da isterim. Hem meyvesi sağlam hem de tam bizim tayfalık hayali yok diyenler nasıl yok. Adamın işi gücü bizimkiler. Luffy için adam kalkmış denize açılmış ve mera mera yı Luffy için kazanmak için gelmiş. Fan bildiğiniz gayette hayali var. Cavendish olabilir ama pek ihtimal vermiyorum. Cücelerden gelen olabilir belki. Usopp la uyumlu olurlar.[bellamy pek sanmıyorum onun mingo hastalığından ölse de gelmez. Law zaten söylemeye gerek yok adam bariz ittifak. Ceaser nolur bilmiyorum bakalım. Ama Barto git gide daha da yakınlaşıyor bizim tayfaya :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.