Jump to content

Tayfaya Yeni Üye!

Ace Red Baron

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 98
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

jinbei nin hayali onun komutanının yaptıgı gibi balıkadamların özgür kalmasını ve rahat yasamalrını istedigine eminim suan cunku beyazsakal öldügü icin balıkadam adası tehlikede ve bunu sadece luffy n

evet yavaş yavaş tayfaya birinin katılacağı belli oluyor acaba bu kim olurdu?

bana sorarsan Jinbei derim :(

ohoo diyorsunki yeni bir karakter daha çıksa ortaya, yeterince karakter yokmu sencede :) bu animeyi herhalde 1000 bölümden fazla uzatıcaklar yoksa :)

Uzatsınlar ben izlerim, bence yeterince karakter yok. 1 tane daha yeni karakter olsa süper olur, Jinbei katılsa düşünsenize geminin halini. Luffy burnuna çubuk sokunca gülecek gibi bir hali yok bence :) Jinbei tayfaya pek uymuyor yani, tüm tayfa şen şakrak, Jinbei cool adam olmaz böyle.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Uzatsınlar ben izlerim, bence yeterince karakter yok. 1 tane daha yeni karakter olsa süper olur, Jinbei katılsa düşünsenize geminin halini. Luffy burnuna çubuk sokunca gülecek gibi bir hali yok bence :) Jinbei tayfaya pek uymuyor yani, tüm tayfa şen şakrak, Jinbei cool adam olmaz böyle.

artık yavaş yavaş ciddileştirsinler bundan sonraki olaylar öyle gülmeye mecal bırakacak tarzda olaylar olmayacak çünkü

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

One piece 2 yıl aradan geçti şeklinde gidiyor (burda yazmamalıydı.):)Luffy'nin biraz boy pos farkı olmasını bekliyorum.Hafiften kaslanır daha bir delikanlı gözükür.:)Saçları farklı imaj verir.Az daha ciddi tavırları olur.Derken aslında kastım karakterinin ruh haline uygun tavırlar kastım.Kısacası çocuksu halinde az sıyrılıp biraz daha olgun bir görünüm verilmeli.Sanırım yaş ortalamsı 19/20 olacak 2 yıldan sonra.

Artık tayfaya kimsenin katılmasını istemiyoruz.jinbei hiç katılmasın.:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

One piece 2 yıl aradan geçti şeklinde gidiyor (burda yazmamalıydı.):)Luffy'nin biraz boy pos farkı olmasını bekliyorum.Hafiften kaslanır daha bir delikanlı gözükür.:)Saçları farklı imaj verir.Az daha ciddi tavırları olur.Derken aslında kastım karakterinin ruh haline uygun tavırlar kastım.Kısacası çocuksu halinde az sıyrılıp biraz daha olgun bir görünüm verilmeli.Sanırım yaş ortalamsı 19/20 olacak 2 yıldan sonra.

Artık tayfaya kimsenin katılmasını istemiyoruz.jinbei hiç katılmasın.:)

Merak etme Luffy'de hiçbir değişiklik yok, sadece Akainu'nun açtığı koca yara var karnında :) Bir de güç olarak eski halinden çok farklı bir seviyede, 3 hakide de ustalanmış gibi.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merak etme Luffy'de hiçbir değişiklik yok, sadece Akainu'nun açtığı koca yara var karnında :) Bir de güç olarak eski halinden çok farklı bir seviyede, 3 hakide de ustalanmış gibi.

eger hiç deişiklik olmazsa sacma olur. en azından Ace gibi bir vucut yapısına gelmesi gerektigini düşünüyorum ben Ace zaten Luffy den 2 yas büyük deilmi yani onun gibi kaslı iri yapılı birine dönüşmüş olması gerekiyor. ve dikkat ederseniz nami sanji zoro usopp için olan çizimler hayli gelişmiş özellikle usopp taki fark çok belli oluyor. gidipte luffy içinde birşeyler yapmazlarsa bence hala zamanın gerisinden geliyolar demektir.....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eğer oda gerçek bir DB hayranı ise Z serisine geçerken Goku bile büyümüştü hatta Bulma tanıyamamıştı.

Luffy'e az daha önem vermesini umuyorum.Ace kadar olmasına gerek yok boy var zaten.Lastik adam bu aşırı bir kaslanma değilde,şöle bir kalıba oturmalı.Çocuk havasından çıkmalı artık 20 yaşına girdi.Ussop örneği çok güzel mesela.Çok şey istemiyoruz.Luffy artık milli olması lazım(erkek içinde erkek):)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.