Jump to content

Tayfaya Yeni Üye!

Ace Red Baron

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 98
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

jinbei nin hayali onun komutanının yaptıgı gibi balıkadamların özgür kalmasını ve rahat yasamalrını istedigine eminim suan cunku beyazsakal öldügü icin balıkadam adası tehlikede ve bunu sadece luffy n

evet yavaş yavaş tayfaya birinin katılacağı belli oluyor acaba bu kim olurdu?

bana sorarsan Jinbei derim :(

Tayfaya Katılacak Kişiler Hakkında Bir Düşünceniz Varmı ?

Veya da Sizce Tayfaya Bundan Sonra Yeni Bir Üye Katılır mı ?

SADECE TEORİ İSTİYORUM

:admire2-onion-head-emoticon: Eğer Katılacak Kişiyi Kesin Olarak Biliyorsanız Spoiler İçine Almanız Gerekir :admire2-onion-head-emoticon:

Düzenlenme: Barış D. Baryshx tarafından
zaten buna benzer başlık var, önce incele
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Law'In katılmasını isterim genelde geçmiş hikayesini gösterdiği kişiler katılıyor. Rebecca zaten prenses katılmaz. Law'ın tayfa yakalandıysa ve dağıtıldıysa Luffy'de hayatını kurtarınca katılır gibi geliyor. Birde dikkat ettiniz mi bilmem Luffy'nin minnet yarattığı kişiler tayfaya geliyor yani ona bakarsak Barto'nun tayfası var destekçi kuvvet olarak Luffy'i takip eder yine ama katılmaz Luffy ona teklif etmez gibi geliyor bana niyeyse. Violet'ın katılmasını isterdim birde Law olmazsa. Benim katılmasını istediklerim bunlar ama Oda sensei ne yapar bilmem yine şaşırtıcı beklenmedik birinide katabilir. Şimdilik seçeneklere uyan Law Barto Jinbei eğer gelirse.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Jinbei gelirim deyince baya şaşırmıştım, zira kaç senelik kaptan ve eski shichibukai. Ama öte yandan bir balıkadamın tayfada olmaması büyük eksiklik. Her türden garip garip vatandaşlar varken balıkadam olmaması bile garip tayfada. Ama jinbei olmamalı ya. Bir ara dedim kin'emon falan mı katılsa acaba ama onun da yapacak işi yok tayfada. Bu arada tayfada çok fazla erkek var belki, bir kız katılır dedim ama bilemiyorum... Boa nın katılması ise çok saçma bence.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.