Jump to content

Gerçek Anime Kızı

AdminSlayer

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 83
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sörf yaparken ilginç bir şeyle karşılaştım. Kaliforniyalı bir kız bildiğin anime karakteri olmuş. Adı Dakota Rose. Buyrun haber: http://fotogaleri.haberler.com/kaliforniyali-genc-kiz-sosyal-medyada-fe

kendimi kandırmakta üstüme yoktur  :D  bak şimdi  :D  bu kızın işi gücü süslenmektir şimdi o yüzden bu kadar güzel bize zaman verdilerde bizmi uğraşmadık işin inceliklerini öğrenmedik ilk okulda OKS (

:falling-asleep-onion-head-emoti  :eaten-alive-onion-head-emoticon Vay be , demek böyle kızlar varmış. :crying2-onion-head-emoticon:  :bled2-onion-head-emoticon: kıskandım ya .şimdi bu kızı gördükten sonra aynaya bakmak istemiyorum.Bakınca kendime KEZBAN diyeceğime %100 eminim :frozen-onion-head-emoticon:  :bsod-onion-head-emoticon: Keşke ben de bu kadar güzel olsam . :dong-onion-head-emoticon:  :dying-onion-head-emoticon: Ergenlikten sonra tekrar bakıcam bensemiş miyim diye.Ya da ablalar gelin yandere power'ı ortaya çıkarıp kızı ortadan kaldıralım :desperate2-onion-head-emoticon:  .Kendimle ilgili şüphelerim yeni bitmişti oysaki. Çok kıskandım gerçekten :crying1-onion-head-emoticon:  :depressed2-onion-head-emoticon:

Gerçekten Çok Kıskanma No Jutsu!! :bad-atmosphere-onion-head-emoti

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Muko harem kuruyorum zaten doğmamış oğluma :D

olsun bacım ezginin haremine katıldık onada katılırız sorun olmaz   -_-

Oğlana Erende talipdi yanlız -_- Onla anlaşırsınız artık :P

erene noluyo be  :huh:  eren oğlum ne ayaksın sen  :blink:  ( bu arada bu eren hangi eren ??? )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abi gelsin sevgilim falan olsun ya valla hani arada bi erkek de gordum de o cok kotuydu lan ilk sayfada olan hani. Bu arada ilk linkteki 18. fotoda bacaklari kotu lan bayagi. Bence bacak oyle olmaz. Ben sevmem oyle bacak. Ama yuzunu yedigim, guzel olmus. Daha onceki anime karakterine benzemek icin yuzunu torpuletenlerden bin kat guzel. Ben de ondan bin kat guzelim. aisiskdkc Saka lan saka tamam gulmeyin. :| Ya da gulun ya siskskdkxk

Edit: Evet Muko artik benim haremimin bas taci. Oglunuzu bilmem ama ondan once ben Ero'yu kaptim gencler. (Kalpli surat)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.