Jump to content

Gerçek Anime Kızı

AdminSlayer

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 83
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sörf yaparken ilginç bir şeyle karşılaştım. Kaliforniyalı bir kız bildiğin anime karakteri olmuş. Adı Dakota Rose. Buyrun haber: http://fotogaleri.haberler.com/kaliforniyali-genc-kiz-sosyal-medyada-fe

kendimi kandırmakta üstüme yoktur  :D  bak şimdi  :D  bu kızın işi gücü süslenmektir şimdi o yüzden bu kadar güzel bize zaman verdilerde bizmi uğraşmadık işin inceliklerini öğrenmedik ilk okulda OKS (

bizde pala bıyıklı :D şaka bi yana kız mesylekte okuyan bir insan olarak sölüyorum çok azla berbat kız var ya gelmişsin 15-16 yaşına bi kendine bak allah aşkınaya :D ha tabi benim istediğim kız çok mu yüksek seviyede derseniz öle değil yani ve şunud belirtecem İZMİRLİ kızların süpen olduğunu sananlar varsa söliyim %50 %50 ama antalyadaki kızlar <3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 6 ay sonra...
  • 10 ay sonra...

Ben bu kızlardan daha önce çok gördüm. Bir tanesi programa çıktı. Bunlar barbie bebeklere özeniyorlar. O yüzden bize de anime kızları gibi geliyor.

makyaj.jpg

Programa katılan bu barbie bebek. Hatta ağlamıştı. Çünkü gözlerini oynatamıyordu, çok pişmandı. (Ben onun yerinde olsaydım doğal güzelliğime şükür ederdim.) Sırf güzel olmak için yapıyorlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.