Jump to content

Gerçek Anime Kızı

AdminSlayer

Önerilen İletiler

Son cümlendeki avuntuyu tuttum Muko :D Bu kızın böyle avunma becerisi yoktur övünebilirsin :D

Ben ne ile avunsam acep  :(

kendimi kandırmakta üstüme yoktur  :D  bak şimdi  :D  bu kızın işi gücü süslenmektir şimdi o yüzden bu kadar güzel bize zaman verdilerde bizmi uğraşmadık işin inceliklerini öğrenmedik ilk okulda OKS ( benim zamanımda öyleydi) dediler çalıştık lisede YGS LYS dediler çalıştık stres yaptık yüzümüzde sivilceler çıktı stres yaptık tatlıyı fazla kaçırdık külo aldık saçlarımızın şaftı kaydı stresten şimdide üniversite de ded hevesim kaçtı süslenmiyom arkadaş benim suçum yok valla  <_<  nası ??? :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 83
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sörf yaparken ilginç bir şeyle karşılaştım. Kaliforniyalı bir kız bildiğin anime karakteri olmuş. Adı Dakota Rose. Buyrun haber: http://fotogaleri.haberler.com/kaliforniyali-genc-kiz-sosyal-medyada-fe

kendimi kandırmakta üstüme yoktur  :D  bak şimdi  :D  bu kızın işi gücü süslenmektir şimdi o yüzden bu kadar güzel bize zaman verdilerde bizmi uğraşmadık işin inceliklerini öğrenmedik ilk okulda OKS (

kendimi kandırmakta üstüme yoktur  :D  bak şimdi  :D  bu kızın işi gücü süslenmektir şimdi o yüzden bu kadar güzel bize zaman verdilerde bizmi uğraşmadık işin inceliklerini öğrenmedik ilk okulda OKS ( benim zamanımda öyleydi) dediler çalıştık lisede YGS LYS dediler çalıştık stres yaptık yüzümüzde sivilceler çıktı stres yaptık tatlıyı fazla kaçırdık külo aldık saçlarımızın şaftı kaydı stresten şimdide üniversite de ded hevesim kaçtı süslenmiyom arkadaş benim suçum yok valla  <_<  nası ??? :D

Harika, heryere as sen bu yazıyı, ibret alınsın :lol:

ibretexe.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Aklıma bir hatıram geldi :D Eniştem beni ÖSS ye hazırlandığım sene dershaneden gelirken görmüş.. Babama aynen böyle anlatıyormuş :

Geçen gün Emeli gördüm. Dershaneden geliyordu. Önce mahallenin delisi sandım. Saçları elektirk çarpmış gibi tiftif tiftifti. Sırtında kendisi gibi 2 tane daha adam alacak bir palto vardı. Koltuğunun altında minder vardı. Sırtında da eski bir sırt çantası.. Altında şalvara benzeyen geniş bir pantolon...

Thats meeeee  :D  :D

Aynı olayları ben de yaşadım ben de avunuyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Harika, heryere as sen bu yazıyı, ibret alınsın :lol:

ibretexe.gif

dalgada geçtin ya hiç bişey demiyorum   <_< oysaki ben gerçekleri yazmıştım  :crying1-onion-head-emoticon:

Aklıma bir hatıram geldi :D Eniştem beni ÖSS ye hazırlandığım sene dershaneden gelirken görmüş.. Babama aynen böyle anlatıyormuş :

Geçen gün Emeli gördüm. Dershaneden geliyordu. Önce mahallenin delisi sandım. Saçları elektirk çarpmış gibi tiftif tiftifti. Sırtında kendisi gibi 2 tane daha adam alacak bir palto vardı. Koltuğunun altında minder vardı. Sırtında da eski bir sırt çantası.. Altında şalvara benzeyen geniş bir pantolon...

Thats meeeee  :D  :D

Aynı olayları ben de yaşadım ben de avunuyorum :D

ahahaha :D olan genelde saçlara oluyo zaten :D bereyle  bandana alışkanlığını ben sınav senesi edindim ne yağlandığı belli oluyo nede kabardığı istersen 1 hafta yıkama kesin çözüm  B) ama tabi ben öyle bişe yapmazdım  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

ahahaha :D olan genelde saçlara oluyo zaten :D bereyle  bandana alışkanlığını ben sınav senesi edindim ne yağlandığı belli oluyo nede kabardığı istersen 1 hafta yıkama kesin çözüm  B) ama tabi ben öyle bişe yapmazdım  :ph34r:

Ben de avunacağım bir şey buldum  :o  :o

Bu kız güzel ama asla yakışıklı olamaz :D Ben acayip yakışıklıyım.. Benim oğlum bana benzese yaşar :D Ercan a sorabilirsiniz cidden yakışıklıyım  B) saçları geriye atınca Antonio Banderas a benziyorum  :cool-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben de avunacağım bir şey buldum  :o  :o

Bu kız güzel ama asla yakışıklı olamaz :D Ben acayip yakışıklıyım.. Benim oğlum bana benzese yaşar :D Ercan a sorabilirsiniz cidden yakışıklıyım  B) saçları geriye atınca Antonio Banderas a benziyorum  :cool-onion-head-emoticon:

Antonio-Banderas-as-a-Woman--91290.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.