Jump to content

En Komik Anime Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -

3n4bL3

En Komik Anime Çizim Yarışması ANKET  

189 oy

1. 1. YARIŞMA ANKETİ

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 140
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Eh eskice bir çizimim ama komik çizimler konusunda biraz ilham kıtlığı yaşadığım için buyrun bu: Konu: Naruto ninjalıkta başarısız olsaydı?  

Yarışmayı Kazananlar.   1:) illengec Ödül: İstediği animeyi türkçe olarak çevirme sözü   2:) kewosh Ödül: istediği karakterden forum imzası   3:) Aniki D. Ahmet Ödül: Fan Art bölümünde sabit

Posted Images

Yarışma görünce hemen bakayım dedim. Katılmadan olmaz..  :lol:  Bir hayırsever spoilera alabilir mi :rolleyes:  Herkese iyi şanslar! Okuyamayanlar için;

Luffy ve oğlu.

-Soldan sağa-

5.resim: Luffy: Huh! Ucuz kurtulduk. Gidelim oğlum!

6.resim: Oğlu: Baba....... Sen iyi misin? L: ? Evet. O:...

7. resim: O: Hey! Sen çok tatlısın ufaklık - baba!!!

1932429_816129651735104_2058956803_n.jpg

Düzenlenme: Barış D. Baryshx tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Offf off Kısaca Türkanime eski günlerine kolay kolay dönmicek demek oluyor bu :(

kennet her zamanki gibi yaptın yapıcağını işin gücün başka işlerde  :D iyi çalışmalar ve güldüren kazansın arkadaşlar merakla takipteyim resimlerinizi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kennet her zamanki gibi yaptın yapıcağını işin gücün başka işlerde  :D iyi çalışmalar ve güldüren kazansın arkadaşlar merakla takipteyim resimlerinizi

:D :D  Eski günlerdeki gibi bi turkanime.tv isiyorumm :D :D 

Hen lerin olduğu chetlerde hen in aşırı harici izinli olduğu :D  ahh ah :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

http://i.hizliresim.com/xR508a.jpg

http://i.hizliresim.com/xYGDya.jpg

Arkadaşlar buda benim çizimlerim tonlu-mürekkepli ve boyalı olarak iki şekilde yaptım. karakter annesiyle iletişim içinde, koyu balonlar annesinin konuşmaları, anime karakterlerinide pozlarıyla temsili olarak sol tarafa çizdim. Ayrıca türk anime yazısı ve logosuda karakterin elbisesinde yazıyor. Yarışmaya kaltılacak herkese başarılar dilerim.  :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.