Jump to content

En Komik Anime Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -

3n4bL3

En Komik Anime Çizim Yarışması ANKET  

189 oy

1. 1. YARIŞMA ANKETİ

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 140
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Eh eskice bir çizimim ama komik çizimler konusunda biraz ilham kıtlığı yaşadığım için buyrun bu: Konu: Naruto ninjalıkta başarısız olsaydı?  

Yarışmayı Kazananlar.   1:) illengec Ödül: İstediği animeyi türkçe olarak çevirme sözü   2:) kewosh Ödül: istediği karakterden forum imzası   3:) Aniki D. Ahmet Ödül: Fan Art bölümünde sabit

Posted Images

Yarışmaya katılmak isterdim ama malesef cöp adamdan fazlasını cizecek yeteneğim yok yarışmaya katılan herkezi kutluyorum cizimlere baktığımızda yetenekli arkadaşlar var gibi bence önemli olan cizim kalitesi herkez komik bir konu bulabilir ama cizemez ( benim gibi ) onun icin bence birinci cizim kalitesine göre seçilmeli ama şunu fark ettim güzel cizenlerin cogu olan karakterlereen yola cıkmış kendine has bir karakter cizilmiş olsa daha güzel olur benim favorim awwim cizim kalitesi gayet iyi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öhm öhm :) ilkez foruma yazıcam biraz heycan var tabi :) Çizim yarışmaları konusunda mail atarsanız bende arada katılmak isterim derslerin yogunlugu arasında fırsat buldukca paylaşımlar bulunmak beni sevindirir :) sevgiler saygılar.... son olarak bu adam ne ciziyor diyenler için konsept dışı olucak biraz ama http://calderias.deviantart.com/art/Walking-dead-440236967 internetim biraz problemli o yüzden fotografı direk yükleyemicem....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkesin eline sağlık bellli ki herkes kendi eserinin üzerine titremiş.Hepsini gezerken çok eğlendim güzel yarışmaydı adminlere tşkler bunun için. - Aniki D. Ahmet - hepsinde bi güldürü öğesi vardı ama bu admınkinde bi ayrıydı bnce türkanimenin logosundaki kız olduğunu okuyunca ee hikayenin gerisinde iyiydi kurgu en cok buna gülmüştüm o yüzden sana verdim kardeş kanamadın canın sağ olsun ben yapmamış olduğum halde senin yerine de üzüldüm.Laf fazla uzadı :rolleyes: Herneyse herkesin yeteneklerinin gelişmesi dileğiyle saygılar :ph34r: Kazanan arkadaşı tebrik ederim bu arada söz arasında unuttum :unsure:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkesin eline sağlık bellli ki herkes kendi eserinin üzerine titremiş.Hepsini gezerken çok eğlendim güzel yarışmaydı adminlere tşkler bunun için. - Aniki D. Ahmet - hepsinde bi güldürü öğesi vardı ama bu admınkinde bi ayrıydı bnce türkanimenin logosundaki kız olduğunu okuyunca ee hikayenin gerisinde iyiydi kurgu en cok buna gülmüştüm o yüzden sana verdim kardeş kanamadın canın sağ olsun ben yapmamış olduğum halde senin yerine de üzüldüm.Laf fazla uzadı :rolleyes: Herneyse herkesin yeteneklerinin gelişmesi dileğiyle saygılar :ph34r: Kazanan arkadaşı tebrik ederim bu arada söz arasında unuttum :unsure:

Teşekkür ederim arkadaşım. Beğenmene eğlenmene çok sevindim. Değerli yorumun için saol. Daha yarışma bitmiş değil. Kazanma şansım var. Ben elimden geleni yaptım inşallah iyi olur. Bu bir yarışma önemli olan katılmak yarışmak eğlenmek. Gerçekten komik güzel çalışmalar vardı. Herkesin eline sağlık. Yarışmadan sonra fanart forum bölümünde haftadan haftaya bu şekilde komik çalışmalar çizeceğim, paylaşacağım. Takipte kal lütfen :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yöneticiler

holonhalan İsmindeki kullanıcımız fake hesap açmasından dolayı hesabı kapatılarak yarışmadan elenmiştir. Bu tür konulara dikkat ediniz yarışma sonucunda hesaplar tamamen kontrol edilecek ve bu tür davranış sergileyen kişilerin hesabı kapatılarak, yarışmadan elenecektir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.