Jump to content

En Komik Anime Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -

3n4bL3

En Komik Anime Çizim Yarışması ANKET  

189 oy

1. 1. YARIŞMA ANKETİ

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 140
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Eh eskice bir çizimim ama komik çizimler konusunda biraz ilham kıtlığı yaşadığım için buyrun bu: Konu: Naruto ninjalıkta başarısız olsaydı?  

Yarışmayı Kazananlar.   1:) illengec Ödül: İstediği animeyi türkçe olarak çevirme sözü   2:) kewosh Ödül: istediği karakterden forum imzası   3:) Aniki D. Ahmet Ödül: Fan Art bölümünde sabit

Posted Images

vaay böyle yarışmalarda var he çok iyi valla bende bazen bişeyler karalarım bu yarışma bitmiş herhalde  :huh: acaba aydan aya mı oluyor böyle yarışmalar bilen var mı? bidahakine bende katılmak isterim. adasdsadsa ya birde aniki d.ahmet ti nick galiba etiketliyemedim  :( sen nasıl böyle birşey düşündün arkadaş, türkanimetv nin logosundaki kız ha asdasdsas hala gülüyorum  :D  süperdi gerçekten 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

illengecinki o kadar komik değildi tebessüm bile etmedim açıkçası bence çizim nedeniyle o kadar oy aldığını düşünüyorum ben kewosh daha çok hak ediyor bana göre ayrımcalık yaptığım için üzgünüm ama benim düşüncem böyle diğerlerini bilemiyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pffff naruto hayranlarının sayısı fazla olduğu için naruto çizenler 19-0 önde başladı :D :P

gavatar yerine karuto falan mı yapsaydım ....

Karuta ve naruto birleşti yeni kahramanımız KARUTOOOOOO...!!!                     

neyse gavatar iyi :'(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

5 kilo bal olayı ve TürkanimeTV. nin amblemindeki kızın büyümesi çok orijinal :) Ayrıca Konoha şöförler cemiyetinin üyesi Naruto da çok hoş :)

Keşke birden fazla oy verseydik  :P  :P

Oyumu kime verdiğimi söylemem :P 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.