Jump to content

Death Note / 720P / 100mb / Türkçe Altyazılı / Mini MKV SoftSub / indir > ARŞİVLİK PROJE

Morgoth

Önerilen İletiler

Boyut konusu işlenen codec e göre değişir. Avi ile videolar sıfır kayıpla işlenir. Ancak çok az bir kayıpla, ki animede hiç kimse farkı anlayamaz, boyut 3 te birine indirilebiliyor. Gelişmiş ekran kartı olanlar cuda+h.264 çekirdeği ile bunu çok kısa sürede sağlarken, imkan yoksa sadece işlemci gücü ve mkv formatı kullanılarak neredeyse aynı etkiyi sağlamak mümkün. Eğer iyi ayarlanmazsa yani codec ayarları çok düşük tutulursa gözle görülebilir tek fark haraketli sahnelerde kareleşme olacaktır. Yani çokta bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ha 100 yerine 150 mb kadar bir yer ayırılsaydı çok daha kaliteli sonuç alınabilirdi. Sonuçta 350 nere 150 nere...

Eline sağlık kardeş bu arada, güzel çalışma. Şimdi sana özendim bende Sao yada mirai nikki ye şöyle bi ayar çekeyim diyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...

İlk bölümü indireyim,kaliteliyse hepsini indireceğim.Denemeden indirmem diyenler beni bekleyin bölüm bitsin yorum atıcam :D

Denedim gayet kaliteli görüntü ve altyazı tek sorun bazen altyazı diğer konuşma altyazısı gelene kadar kalıyor.Mesela konuşma bitti diğer diyalog 15 saniye sonra 13 saniye kadar altyazı altta kalıyor sonra diğer konuşma gelince gidiyor.Buda sorun yaratacak bir şey değil gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 sene sonra...
  • 2 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.