Jump to content

seane

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Selam Minna-chanlar... Yepyeni haberlerle geldiiiikk :) Hemen haberi veriyorum: aslında grupta olanlar için çoğunuzun duyduğu, bildiği bir şey... grupta defalarca adı geçti, haberi verildi. bugünlerde

hayırlısı olsun başarılarınızın devamını dilerim hemen forum a üye oluyorum herşey ANIME dünyası için  :)

Tebriklerr Puzzle Fansub sizi her zaman takipteyizz  :32: çevirdiğiniz bütün mangaları ve animeleri takip ediyorum hepsi birbirinden güzel   :13:

teşekkürler herkese (: böyle giderse büyüyüp olmaya devam edeceğiz (: bu arada dallanıp budaklanmayı bende istemem açıkcası. insan bi mangayı ararken 50 yeri dolaşıyor :\ bu kötü bi durum yada yapılan çeviriler... velhasıl kelam birleşmek de pek mümkün gibi görünmüyor açıkcası :\ elden pek bişey gelmiyor. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

teşekkürler herkese (: böyle giderse büyüyüp olmaya devam edeceğiz (: bu arada dallanıp budaklanmayı bende istemem açıkcası. insan bi mangayı ararken 50 yeri dolaşıyor :\ bu kötü bi durum yada yapılan çeviriler... velhasıl kelam birleşmek de pek mümkün gibi görünmüyor açıkcası :\ elden pek bişey gelmiyor. 

Benim fansub'um olsa öteki fansublar ile görüşürdüm, beraber devam edelim diye ve diğer fansublarıda davet ederdim, bu kadar kibir ve ego ne oluyor anlamıyorum, sanki japonya'yı yeniden keşfediyorlar <_< ama yeni ve küçük fansubların, eski ve büyük fansublara katılmaları daha uygun olur, doğası gereği  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 4 ay sonra...

Dikkatimi Mahouka Koukou no Rettousei serisiyle çekmiş bir fansub ekibi ve ekiblerine yakın bir arkadaşım katılmasıyla artık beni tamamen kendilerine bağlamışlardır :) Gerek İntroları olsun gerek diğer +'larıyla puzzlesubs'u takip etmeye başladım. Çok iyi ve güzel gidiyorsunuz başarılarınızın devamını dilerim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.