Jump to content

Grafik çalışmalarım~

Shiho

Önerilen İletiler

*

@leffwn hahaha :D malesef öyle şeylerden pek anlamıyorum nasıl çekiceğimide bilmiyorum açıkcası , ki bilsemde benim yaptığım çalışmalarda nasıl desem biraz düzensiz yani hemen yaptığım şeyler değil ilk önce en uygun, güzel renderi arıyor ondan sonra eğer elimde ona uygun texture yoksa ona uygun text arıyorum tabi sonra bide o imzanın esas yapım aşaması varki orda dahada bir karışık oluyo  :falling-asleep-onion-head-emoti ama birgün işim olmazsa belki düşüneblirim :D

*

Esas aşamayı çekersen yeter. :D Orada ne yaptığınla ilgili bilgiler verdiğin an olay bitmiştir. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 129
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhabaa,fazla uzatmaya mahal yok imza istekleri olan varsa alıcağımm    :cute1-onion-head-emoticon:  :dong-onion-head-emoticon:   Birkaç imza çalışmam:   Birkaç banner:

yo minnaaa :D bİrkaç gün inzivaya çekilip güncel serilerim izledim ve strike the blood a başlayıp bitirdim o yüzden gecikme için üzgünümm  :P (Gerçi daha uzun olmalıydı her ne kadar ecchi bölümleri se

Teşekkür ederim  :embarrassed4-onion-head-emotico   amagami ss: v1 v2 Minato:

@leffwn tamam o zaman şu yapılcak imzalar bitsin , bide şu videoyu nasıl çekiceğimi öğreniyim yaparım :D Normalde ekran görüntüsü alaraktas yapablirim ama oda çok uğraştırıcı ya :DKimbilir belkide öyle yaparım :D

Cam studio falan var onları kullanabilirsin. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Black rockshhoter isteği vardı , ben ovasını izlemiştim orda bu karakter vardı animedede var mı blmiyorum ma nedense sevmiştim bu karakteri o yüzden bu imzayı yaptım , beğenmez veya yanlış karakteri yapmışsam demen yeterli  ^_^

v1

qqVM1d.jpg

v2

glE8lO.jpg

@lefwn ya o kadarda dert değil olmadı gider ekran görüntüsüyle yaparım ya :D Benim sorunum onunla uğraşamıycak kadar üşengeç olmamda :D

@RinOsawa(asu) teşekkür ederimm  ^_^  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Black rockshhoter isteği vardı , ben ovasını izlemiştim orda bu karakter vardı animedede var mı blmiyorum ma nedense sevmiştim bu karakteri o yüzden bu imzayı yaptım , beğenmez veya yanlış karakteri yapmışsam demen yeterli  ^_^

v1

qqVM1d.jpg

v2

glE8lO.jpg

@lefwn ya o kadarda dert değil olmadı gider ekran görüntüsüyle yaparım ya :D Benim sorunum onunla uğraşamıycak kadar üşengeç olmamda :D

@RinOsawa(asu) teşekkür ederimm  ^_^  ^_^

Ayyy çok teşekkürler :embarrassed1-onion-head-emotico -Hangi karakter önemsiz hepsine bayılıyorum :D-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.