Jump to content

Grafik çalışmalarım~

Shiho
 Share

Recommended Posts

yo minnaaa :D bİrkaç gün inzivaya çekilip güncel serilerim izledim ve strike the blood a başlayıp bitirdim o yüzden gecikme için üzgünümm  :P (Gerçi daha uzun olmalıydı her ne kadar ecchi bölümleri sevmesemde  - - -_-

Şimdiii :D Tatsuya isteği vardııı , ah tatsuya ah , ah buz kalpli sevdieğim benim çok sevdiğim bir karakter lakin render bulamadım malesef ve mangadan imza yapmayada üşendim  :( o yüzden fanlardsan birinin yaptığı olsa gerek şu renderi buldum , üzgünüm böyl bir karaktere  böyle imza yaptığuım için eğer boş vktim olursa bir gün tekrar yapmayı düşünüyorum telafi açısından  ;)

zRP34g.jpg

Ve saber isteği vardı elbete bunun içinde üzgünüm böyle harika bir rendere güzel bir imza yapamadığımdan ötürün bunun içinde bir telafi yapacağım  :(

v1

P3L1v9.jpg

v2

vz16mz.jpg

valla imzaları bğenmezseniz yerden göğe kadar haklısınız şimdiden özür dilerim  :depressed1-onion-head-emoticon:  :depressed2-onion-head-emoticon:

@eXt bana göre imzan oldukça hoş lakin karışık ve göz yoruyor , birde arka fondaki resimlerde fosforlu yapmak yerine öndeki fosfor olursa dah iyi olur gerçi renderler buna uygun değil ama genel olarak güzel bir imza olmuş ^_^

@Kaxell ama böyle derseniz şımarırım ben yaa  :embarrassed1-onion-head-emotico

tumblr_n6cmlgFvQO1s4qvrdo1_500.gif

@Recdo ayyy imzan ne güzelmiş öyleeeee  :admire-onion-head-emoticon: Eğer jibril imzasındaki fontun adı aklıma gelirse video yapıcam o arayada sıkıstırırım textlerim  ^_^ Bide son zamanlarda yaptığım karakterler oujou-sama tarzı karakterler olduğundan( : : :D tumblr a palace yazıp aradığımda çıkan resimlerden yaptım misal:

dead master'ın text i :

tumblr_n7gy494IhC1rkanvao1_500.jpg

Edit:Mekakucity actors isteğinide bitirim sahibine duyurulur ^_^

v1

DXNbRz.jpg

v2

krNzBW.jpg

Akemi isteği:

VpqmBn.jpg

Akemi için çok teşekkürler    :embarrassed4-onion-head-emotico  :embarrassed4-onion-head-emotico  :embarrassed4-onion-head-emotico İmzalar konusunda müthişsin bana göre  :D

• Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Merhabaa,fazla uzatmaya mahal yok imza istekleri olan varsa alıcağımm    :cute1-onion-head-emoticon:  :dong-onion-head-emoticon:   Birkaç imza çalışmam:   Birkaç banner:

yo minnaaa :D bİrkaç gün inzivaya çekilip güncel serilerim izledim ve strike the blood a başlayıp bitirdim o yüzden gecikme için üzgünümm  :P (Gerçi daha uzun olmalıydı her ne kadar ecchi bölümleri se

Teşekkür ederim  :embarrassed4-onion-head-emotico   amagami ss: v1 v2 Minato:

yo minnaaa :D bİrkaç gün inzivaya çekilip güncel serilerim izledim ve strike the blood a başlayıp bitirdim o yüzden gecikme için üzgünümm  :P (Gerçi daha uzun olmalıydı her ne kadar ecchi bölümleri sevmesemde  - - -_-

Şimdiii :D Tatsuya isteği vardııı , ah tatsuya ah , ah buz kalpli sevdieğim benim çok sevdiğim bir karakter lakin render bulamadım malesef ve mangadan imza yapmayada üşendim  :( o yüzden fanlardsan birinin yaptığı olsa gerek şu renderi buldum , üzgünüm böyl bir karaktere  böyle imza yaptığuım için eğer boş vktim olursa bir gün tekrar yapmayı düşünüyorum telafi açısından  ;)

zRP34g.jpg

VpqmBn.jpg

Yeniden yapmana gerek yok ya :D çok güzel olmuş eline sağlık

anacım bende dedimki foruma yeni grafiker gelmiş benim kesin pabucum dama atılır dedim lakin siz beni unutmamışsınız  :crying1-onion-head-emoticon:  :embarrassed4-onion-head-emotico

Elric imzası:

v1

0bjdzW.jpg

v2

6Y7OM7.jpg

v3

rYBry7.jpg

@centılboy bannerlerin boyutları 895x200 eğer forumda kullanıcaksan 600x200 yapıcak eğer kullanmıycaksan normal boyutu ile yapabilirim  :ph34r:

Diğerlerinide yaparım sahura kalkınca :D Gerçi yemek ymkten vaktim kalmaz ama yaparım yani  :lol:  :rolleyes:  B)

anacım bende dedimki foruma yeni grafiker gelmiş benim kesin pabucum dama atılır dedim lakin siz beni unutmamışsınız  :crying1-onion-head-emoticon:  :embarrassed4-onion-head-emotico

B)