Jump to content

Grafik çalışmalarım~

Shiho

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 129
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhabaa,fazla uzatmaya mahal yok imza istekleri olan varsa alıcağımm    :cute1-onion-head-emoticon:  :dong-onion-head-emoticon:   Birkaç imza çalışmam:   Birkaç banner:

yo minnaaa :D bİrkaç gün inzivaya çekilip güncel serilerim izledim ve strike the blood a başlayıp bitirdim o yüzden gecikme için üzgünümm  :P (Gerçi daha uzun olmalıydı her ne kadar ecchi bölümleri se

Teşekkür ederim  :embarrassed4-onion-head-emotico   amagami ss: v1 v2 Minato:

Kanade isteği:

LPdlRz.jpg

Serbest çalışmalar:

O2JvN3.jpg

MY9V87.jpg

Diğer istekleride en kısa sürede yapıcam  :unsure: Bilgisayarım bozulduğu için arşivim gitmişti şimdi toplamaya çalışıyorum o yüzden bu kadar uzun sürdü  -_-  :unsure:

Teşekkürler,şimdi gördüm çooook teşekkürler!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Geri döndümm~  :cheer3-onion-head-emoticon:  :cheer2-onion-head-emoticon:

Şimdi bir arkadaşın kamina& gintoki isteği vardı:

kamina

6Rd77v.jpg

qqV19d.jpg

Gintoki'yi severim ama nedense hiç imzasını düzgün yapamıyorum  :dying-onion-head-emoticon:

ZNmg1V.jpg

gintoki yapınca nasıl olduysa bide  kendimi Sougo&Kagura yaparken buldummm  :confused-onion-head-emoticon:

Elknzz.jpg

Ben burdaki imzaları tamamen unutmuştum valla ne yalan söyliyim  :cruch-onion-head-emoticon:  , anime izlemeye siteye girince farkettim  :depressed2-onion-head-emoticon:  hazır tatildeyiz zaten ,istekleri hemen hallederim, 1 hafta sürmez :cheer1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Geri döndümm~  :cheer3-onion-head-emoticon:  :cheer2-onion-head-emoticon:

Şimdi bir arkadaşın kamina& gintoki isteği vardı:

kamina

6Rd77v.jpg

qqV19d.jpg

Gintoki'yi severim ama nedense hiç imzasını düzgün yapamıyorum  :dying-onion-head-emoticon:

ZNmg1V.jpg

gintoki yapınca nasıl olduysa bide  kendimi Sougo&Kagura yaparken buldummm  :confused-onion-head-emoticon:

Elknzz.jpg

Ben burdaki imzaları tamamen unutmuştum valla ne yalan söyliyim  :cruch-onion-head-emoticon:  , anime izlemeye siteye girince farkettim  :depressed2-onion-head-emoticon:  hazır tatildeyiz zaten ,istekleri hemen hallederim, 1 hafta sürmez :cheer1-onion-head-emoticon:

Gözünü seveyim bir eğitim videosu çek.  :cheer2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lelouch&c.c. isteği:

v1

VpmXbZ.jpg

v2

mlm7B8.jpg

v3

XWmqA3.jpg

v4

rLn8l3.jpg

@leffwn hahaha :D malesef öyle şeylerden pek anlamıyorum nasıl çekiceğimide bilmiyorum açıkcası , ki bilsemde benim yaptığım çalışmalarda nasıl desem biraz düzensiz yani hemen yaptığım şeyler değil ilk önce en uygun, güzel renderi arıyor ondan sonra eğer elimde ona uygun texture yoksa ona uygun text arıyorum tabi sonra bide o imzanın esas yapım aşaması varki orda dahada bir karışık oluyo  :falling-asleep-onion-head-emoti ama birgün işim olmazsa belki düşüneblirim :D

@kaxell sırada 3 tane imza var ondan sonra hemen sizinkini yapıcağım  :beg-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.