Jump to content

Watamote FC

Centılboy

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 33
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime adı: Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaetemo Omaera ga Warui!   Tür: Okul, Komedi, Shounen (Trajikomedi'de olabilir kişiye göre değişir...)   Konusu: 15 yaşındaki Tomoko gittiği okulda kimse

Güvenlik kraliçe.  :wub:   FC hayırlı olsun. :D Hani resimler?  :ph34r:

:wub: :wub: :wub:

Ben bu kızın acı çekmesini, rezil olmasını , sosyal hayatının çöküşünü sadistçe izledim, güldüm. Ama gülünecek taraflardan çok hakkında üzülünecek birisi olduğunu düşünüyorum. Neyse, beni de ekle, ben de severim bu animeyi :D

Bu konuda sana kayıtsız, şartsız katılıyorum -_- Ekledim hoşgeldin bu arada... ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

paylaşım için tşk.ler ayrıca üyelik içinde tşk.ler aslında konu olarak bu anime derslerde veriyor B)

Kesinlikle aslında toplumda da gerçekten böyle insanlar var içlerine kapanık, konuşmayan v.b. bende önceden hata yaptım hemde çok böyle kişileri görmezden gelirdim ama şimdi elimden geleni yapıyorum aslında elimden gelen dediğim onlarla muhabbet etmeye çalışıyorum ki bu bana çok iyi hissettiriyor karşımdakini mutlu edince ben dahada mutlu oluyorum... ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kesinlikle aslında toplumda da gerçekten böyle insanlar var içlerine kapanık, konuşmayan v.b. bende önceden hata yaptım hemde çok böyle kişileri görmezden gelirdim ama şimdi elimden geleni yapıyorum aslında elimden gelen dediğim onlarla muhabbet etmeye çalışıyorum ki bu bana çok iyi hissettiriyor karşımdakini mutlu edince ben dahada mutlu oluyorum... ^_^

çok güzel bir davranış sergilemişsin  açıkçası dışlanmak alay geçilmesi çok kötüdür öle insanları topluma kazandırmak bence en iyisi  ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çok güzel bir davranış sergilemişsin  açıkçası dışlanmak alay geçilmesi çok kötüdür öle insanları topluma kazandırmak bence en iyisi  ;)

Fc'yi kurmamdaki amaçlardan birtanesi de hani animenin tanıtımını yapmaktı çünkü gerçekten bazen öyle animeler çıkıyor ki insanlık öğreniyorum şahsen olaylardan ve hikayelerinden... -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.