Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

biz bitir diye bekliyorduk iyi mazemeyle toparladı eyw hiro :D 730 lonca karanlık loncalarda dahil bunların birleşimi ile krallığı kurmuşlar önceden işgal edememişler etherion vardı ama konsey olmadığı için ne face ne etherion var :) şimdi işgal edebilirler ishigal'ı lumen histoire ne biçim birşeyki batı kıtası bunun için savaş başlatsın ve makarovun dediğine göre her biri normal büyücüde değilmiş 5 6 loncalık iş değil bu alvarez olarak bilinen güç ne lonca sayısı olduğunu sanmam çok tehlikeli diyor (herhalde askeri güce deniyor alvarez askeri eğitim + büyü gücü pro diyebiliriz askerlerden oluşan büyücüler)  :) bizim kıtada dragon slayerler vardı zamanla tanrı slayer ve devil slayer çıktı ama batı ülkesinde tanrının kendisi ve slayerleri olabilir ama merak ettiğim bu serena bir yermi yoksa tanrı bir kadınmı ? yoksa 18 yakumo tanrısından birimi gerçi sanırım onların her birinin ünvanı savaş tanrısı olarak geçiyor yada natsunun yendiğinin ismine özel lakap :) neyse yavaş yavaş genişliyor manga umarım ortalarında ipi koparmaz. tartarus arcdan sonra ara veya filler gelmesinde xD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

Konsey var toplanıd yeniden orda usta derken 1 yıl önceydi şimdi konsey var.Bu arada cidden efsane manga yolunda gidiyor.

Makarovun yok dediği konsey Başkan ve diğer koltuk sahipleri onların hepsi tartarus savaşında öldü ve etherion face gibi aktif etme yetkilerini bunlar verebiliyor sadece olmadığı için gidip kendi krallığı ikna etmeye çalışıyor hayatını riske edip konseyden yaşayan kişiler Siegrain Yajima Yuri bunlarda ayrıldılar konseyde değil  şuan konseyde olan asker bile yok gajeel konseydeydi oda ayrıldı levyle birlikte, mest zaten ft üyesi konseye sızmış biri yaşıyan bir konsey üyesi gösterilmedi hepsi tartarusda yok edildi. bu yüzden artık ne face nede etherion kullanabilir ishigar. sadece 10 aziz büyücüleri var birkaçı onlarda konseyin emrindeki seçilmiş elit büyücüler konsey başkanı değiller.

Magic Council

Ölü Konsey Üyeleri Bunlar.

Fairy-Tail-34.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ozaman makarov niye gitsinki kurulduğunda geri gelirdi sonuçta daha öncede lumeni korumak için konsey etherionu salmıştı batı kıtasına şuan konseyin başına geçici biri geçmiş olabilir ama şuan gösterilen bir bakan veya başkan veya koltuk sahibi yok on azizler ise belirsiz eğer kurulmuşsa bile gösterilmedi ama konsey kurulsa bile face artık ortaya çıkmaz eski üyelerle tarihe gömüldü son anahtarda kırılmıştı konsey vardır ama üst rütbeler yoktur etherion ateşleme emrini verebilen sadece koltuk sahipleri ve başkan ve birkaç rütbeli askerin koduyla oluyor denmişti en azından konsey daha toparlananamış yoksa makarov neden geri gelmesin lumen histoire ile tehdit edicekti batı krallığını ama orda tehlikede şimdi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

açıkcası ben mavisden pek birşey beklemiyorum ivana göre lumen ft'nin karanlığı ama mavise göre ışık mavis gibi biri yalan söylücek değil zeref için seni ft durdurcak dedi tartarusla olan savaşı teknik olarak kazanmış görünselerde aslında kaybettiler ve birçok şeyide. zeref acnologia ile savaşırsa nasıl bir etki olur ben onu merak ediyorum veya birlikte çalışırlarsa ve natsu veya diğer slayerler dragon formuna nekadar yaklaştılar oda merak konusu dragon slayerler için geçerli olan kural diğer slayerler içinde geçerlimi god devil için çok kullanırsa gücünü aldığı varlığa dönüşme :D lumen histoire ilizyon olabilirmi dışardan mavis görünüyor ama aktif edilince farklı bir şekle girebilirmi mavisin gerçek bedeniyse tenrou adasında niye bir mezarı var gerçek bedeni değildir çünkü zerefe bunca zaman benim yanımdaydın tenrouda diyordu gerçek bedeni ölü lumen histoire görünüşü düşündüğüm gibi ilizyon olabilir bu mavisin diğer gücünden biri olabilir spin off mangasında mavisin yarattığı ondan başkasının göremediği birisi vardı hep merak konusu bunlar :D benim merakım bu batılılar nasıl vahşi batımı ne :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu arcta Lumen Histori her türlü açığa çıkacak ne olduğu Ben Bunun Zerefle, Mavis arasında bir şey olduğunu düşünüyordum ama beklemediğimiz bir şeyde çıkabilir büyük olasılıkla da öyle olacak Yoksa Batı boş bir beden için Savaş ilan etmez belki o bedenin içindeki başka biride olabilir Zerefin bedene şeytan yaratması gibi Mavisin bedenine de Belki Peri ya da şeytan belki başka bir şey yaratılmış ve uyutulmuştur(tahminen Zeref, natsuyu da 400 yıl böyle sakladı)

Zeref Acnologia savaşı verildi ama benim aklım Zeref'in tek düşman kalmasını kaldırmıyor hala Tek başına dünya ile savaşsa kaç bölüm yapabilirler ki ? FT öyle küçük bir savaşla final verecek bir Manga da değil bu yüzden ikisinin işbirliği yapacağını düşünüyorum

Dönüşme işinde şeytan avcısının şeytana dönüşmesi mantıklı ama bir Tanrı avcısının tanrıya dönüşmesi çok mantıksız olur bence he ama Tanrı avcıları savaş tanrılarından geliyorsa olabilir ama bu adamlar kitaptan öğrenmiş bu işi öyle bir şey olacağını sanmıyorum ama öyle bir şey olsa gerçekten iyi kullanışlı bir malzeme olur

Batılılar ben artık Biz dünyanın en güçlüsüyüz diyen büyücüler çıkmasını bekliyorum (tabi Zeref, Acnologianın olmadığı bir liste Zeref zaten İlah peygamberliğini ilan etse din kuracak adam Acnologia da Zerefin dediği gibi istese dünyayı yönetecek güce sahip)

Hiro bize bir iki iyilik yapar belki bir iki şey gösterir END,Bizimkilerin bir ejder dönüşümü falan eski ejder savaşından kalma başka ejder avcıları da çok iyi olur aslında iyi kullanışlı olur bu

Karşı tarafın fazla olmasıyla bu eksikliğin nasıl giderecek onu düşünüyorum yüzlerce lonca savaşacak diğer ülkelerin loncaları geleceğini sanmıyorum gelirselerde çerez olacaklar gibi öyle adam gözüksün diye Acnologia falan olaya karışırsa

Hiro elindeki Malzemeleri iyi kullanırsa Bu Arc tartarustan da iyi olacak

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.