Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

ya yemisim zerefi,fairy tail zero'yu okuyan var herhalde sonda yazilanlari okudunuzmu yuri oldu diyor x700 cu yilda. E bu herif olduyse yurinin bedeninde bize tanri serena diye gosterdikleri kim? Ha bu arada tartarus arc.in kayal kirikligi olmasi tamamen yanlis, grimoire heart arc indan sonra en iyi arcdi. hatta ejderhalarin ortaya cikmasiyla onu geride bile brakdi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

bide sunu yazmadan gecemiyicem, natsu 12 sprigandan biri ile karsilasmasinda kolunu tutdu dikkat etdiyseniz o kol sarili oldugundan beri bi seyler var diyordum dogru cikdi, kesin o kol maerd gearin lanetinden sonra seytanlasmaya baslamisdir demedi demeyin. grayda oldugu gibi deyil end.in gucunun bir kismi gibi. manganin sonlarinda natsu vs gray olucagi da acik natsunun seytan oldugu ortaya cikdiginda. ama bence sacma seytan avcisi buyusu kayboldu son dovusden sinra, yok olmadiysa da gene sacma grayin natsuya kafa tutacak gucde olmasi ama kesin mangaka siddetli bi savas dusunuyor ikisi arasinda + sonunda isi berbat etmezse(japonlarda adet) fairy tail hikaye bakimindan en iyi manga ve anime yapimi olacak. sahsen ben zerefin olmesi yerine suclarinin bedeli olarak baska bir sey yapmasi taraftariyim. aknologiya ise parcalara ayrilmali. igneel oldugunde ikinci defa bir manga veya anime zamani gercekden huzunlendim. ilki jiraya oldugundeydi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tartarus'un gücü hyal kırıklığıydı hepsi ilk dövüşde çok kolay bir şekilde yenildi 1-2 kişi dışında. Grimori Heart arcında kaybedilen 2-3 tane dövüş vardı burda darmaduman etti FT, Tartarus'u

Kimse Yuri Tanrı Serena demedi ki bu hayranların tahmini belki de 40 taşa rez atmışlardır Yuri'ye :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

şurda ergenler gibi seri yarıştırmayın ya :D tamam one piece daha iyi tabi :D

yuri ölmüş ama 700 yılında ölmüş :D yine 7 :D kuruculardan herkes yaşıyor bi yuri mi öldü yani? inanmam

dediğim gibi bu lumen sayesinde mavis bunlara ölümsüzlük vermiş olabilir 

Ergen değilim ben Op sıkıcı bu ara diyen kişiye dedim ben sen üzerine alınma Ft'yi One Piece boşluğunu doldursun diye izlediğim bir gerçek çünkü benim karakterleri sevsemde şimdi soğumaya başladım biraz basit gitmeye başlayınca. Tartarus bende hayal kırıklığı şeklinde devam ediyor 2 bölümde bütün düşmanları ezdiler geçtiler bende sanmıştımki aklımda öyle bir süper bir şey canlanmıştıki düşmanlar bu sefer zor yenecekler çok çetin çıktı heralde dedim. Hep milletin abartması şimdi Op'ye sövüyorlar bölümler mükemmeleşmesine rağmen çünkü Dressroasa arc gereksiz 50 bölüm fazladan uzadı diye bir ara çok yavaşlamıştı ama Dofy'den sonra su gibi akıyor olayları her hafta merak içinde bekliyorum. Ayrıca baştan söyleyeyim eski arcları daha iyiydi Ft'nin bu arcta ejderhalar olayı benim ilgimi çeken bir durum değil ben zaten igneel'i merak etmiyordum en başından beri sadece Zeref'i ve ejderharların kaybolmasına yol açmış o olay ne onu merak ediyordum neyin nesi diye o kadar. Şuanda Ft mangada fena gitmiyor bu seferki düşmanlar banada daha çetin gözüktü o boyut küçülten kadından anladım umarım yine ezip geçmezler bir kaçı yenilgiye uğrar sonra yener hatta.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tartarus sanırım çoğu kişiye ezik geliyor ama bana göre başlanğıç için iyi bir arcdı burda birçok kişi nekadar güçsüz olduğunu anladı tartarus arc fairy tail dağılmasına neden oldu ejderhalar olmasaydı şuan fairy tail kalmamıştı sonuçta bunlar zerefin yarattığı şeytanlar aynı deliora ve Lullaby gibi onlarda çok kolay yenildi bana kalırsa  sanırım siz tartarusu fazla büyüttünüz :P bana göre fairy tail'i tartarusdan kurtaran ejderhalar ve tartarus fairy tail'den güçlüydü bana göre zaten çoğu vs'ler farkındaysanız 2vs1 3vs1 oldu. boyut küçülten kadının (Brandish) büyü gücünü gören gray erza altına kaçırıyordu kolay lokma değil 12 kalkan. ve orda natsunun'da ona tepki vermesine tuhafım hayla slayer gücü güçlü düşmanları yemekmi istiyor ne :D bu aşırı oldu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tartarus arc efsaneydi bana göre. Gray'in mücadelesi, lucy'nin mücadelesi, gajeel'in mücadelesi, en son natsunun ve igneel'in mücadelesine bakacak olursak gözümde efsaneleşmiş bir arctır, öte yandan şimdiki arcda sprigganlarla nasıl başa çıkacaklar merak içersindeyim aynı one piece de yonkouların bir araya toplanması gibi bişey bu :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eminim kalkanlarda zerefe tam itaat etmeyen birileri vardır zaten ishigara saldırı arkasında kalkanlar var ve zeref durdurmuş onları demekki ondan gizli işler çeviriyorlar :P ama bir kaçı çıktı baya iyiydiler. ama acnologia nekadar güçlü onu merak ediyorum ejderha olarak doğmadı sonuçta insandı .)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

o herifin sprigganların içinde en zayıfı olduğu belliydi,  crocodile ile hueco mundodaki kum canavarının karışmı olmuş o herifin gücü, yinede iyi düşünülmüş, 

Vuuuuuuhuuuuu manga süperdi
Okurken çok pis gaza geldim hiro adamın kralıdır
Yalnız o herife değen Kılıçlar kuma dönüşmüştü natsuda son Sayıda dokunduğuna göre haftaya kolları kuma dönüşür :D sonra neden haftayaki bölümün adı escape battle :D neyse belki sürpriz yapar hiro
Bide ordan daha önce kimse kaçamadı diyo Lale :D neyse Allah'ından buldu :P

haftayaki bölümde elbette kaçacaklar 5-6 kişiler düşman topraklarında oyalanırlarsa zeref yetişir onlara natsunun nefretini körüklemek için aralarından birini öldüreceğini söylemişti, bir an önce kaçıp zerefin radarından kaybolmaları lazım yabai.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Durumları baya vahim Gaara gibi çıktı adam. Power up lazım bizimkilere Erza'da dahil. Çünkü bir tek Natsu güçlü şuanda gene Natsu herkese tek atarsa arcın sonunda sıkılırım. Herkes bir tane güçlü düşman yenmeli Tartaros sonlarındaki gibi en azından. Tartaros şuanda animede pek zevkli gitmiyor gibi geldi bana ilerisi açılır sonuçta başlangıç kısmında daha bir türlü gelişme kısmına geçemedi. Bu haftaki manga bölümü iyiydi baya Gray ve Lucy'e sahne vermesi hoş olmuş. :D Lucy eskiden böyle değildi yardım isterdi genelde şimdi kendi başınada güçlü.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.