Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

On 16.03.2016 at 06:26, selene yazdı:

Bence de kiz p-up aldigindan beri bir kez bile teke tek dövüserek gücünü aciga cikaramadi...hep son anda araya birileri girdi....Ama su ana kadar bir kez bile yenilmedi ve ciddi sekilde yaralanmadi -eskiden oldugu gibi- aksine karsisindaki rakipler öncekilerden cok daha güclü olmasina ragmen onlara karsi baya ayakta durabildi....Umarim gittikce de daha iyi olur ben cok ümitliyim bu arc da Lucy'den...Belki de Mashima, Lucy ile illgili bir süprizi oldugu icin onu teke tek bir mücadelenin icine sokmuyor ve ilerleyen bölümlere sakliyor gücünü...tabi bu benim fikrim.....Bunun yani sira  Natsu da hele sükür uyandigina göre bir takim savasi yaparak alirlar umarim su Jacob'un kellesini..o adam Natsu'nun simdiki haline ve tek basina olan Lucy'e fazla gelirdi ama ikisi bir arada olunca alirlar bence onunda ifadesini...tabi ondan sonra bir de su August denilen adam da var onun icabina da Natsular bakacakmis gibi duruyor...umarim adam öncesinde Lumen'nin yerine kesfetmez....

Heralde dediğin gibi ondan bir türlü Lucy'yi teketekte göstermiyor. Umarım dediğin gibi önemli bir power up açar. Bende güçlendim diyordu boşuna konuşmamıştır. Açıkçası fanservisle Lucy'i geçiştirince gıcık oldum ben savaşmasını istiyordum. Neyse bir dahakine kısmet. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 16.3.2016 at 15:36, SudeErva yazdı:

Ya şuan Lucy için teke tek sadece Brandish ile çok güzel olabilirdi

Yani Jacob ile vs de tabiki Natsu ile team olmasında yarar var ama madem şu kıza pup vermişler O zaman hazır elinde Brandish varken neden teke tek vs olmadı, Layla işi sonraya da atılabilirdi 

Dedigim gibi belki de Mashima'nin Lucy ile ilgili ir süprizi vardir....gizli bir ikinci güc falan o yüzden belki onu sona sakliyordur ve teke tek bir mücadeleye sokmuyordur...Brandish zaten artik düsman safhasindan ayrildi en azindan Lucy icin...Suan da Brandish, Lucy'i öldürmeye kalksa bile Lucy ona saldirmaz...Belki de bununla ilgili anlatilmasi gereken baska bir sey daha vardir o yüzden Layla olayi basta verilmis ve Brandish'i düsman olarak gösterilmekten vazgecilmistir...Cünkü bence Layla ve Anna olayi ile ilgili hala cözümlenmemis seyler var....Acikcasi ben Layla'nin Natsu hakkindaki gercekleri bildiginden süpheleniyorum....Sonucta Anna, Zeref ve Igneel eskiden dosttu...Igneel bildigine göre muhtemeln Anna da biliyordur ve bunu da kendi klanina bir sir olarak birakmis olabilir diye düsünüyorum ve belki de Brandish de tam bu noktada da devreye  girecektir...O yüzden bekleyip görelim...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 20.03.2016 at 17:09, selene yazdı:

Dedigim gibi belki de Mashima'nin Lucy ile ilgili ir süprizi vardir....gizli bir ikinci güc falan o yüzden belki onu sona sakliyordur ve teke tek bir mücadeleye sokmuyordur...Brandish zaten artik düsman safhasindan ayrildi en azindan Lucy icin...Suan da Brandish, Lucy'i öldürmeye kalksa bile Lucy ona saldirmaz...Belki de bununla ilgili anlatilmasi gereken baska bir sey daha vardir o yüzden Layla olayi basta verilmis ve Brandish'i düsman olarak gösterilmekten vazgecilmistir...Cünkü bence Layla ve Anna olayi ile ilgili hala cözümlenmemis seyler var....Acikcasi ben Layla'nin Natsu hakkindaki gercekleri bildiginden süpheleniyorum....Sonucta Anna, Zeref ve Igneel eskiden dosttu...Igneel bildigine göre muhtemeln Anna da biliyordur ve bunu da kendi klanina bir sir olarak birakmis olabilir diye düsünüyorum ve belki de Brandish de tam bu noktada da devreye  girecektir...O yüzden bekleyip görelim...

Mangakayı gözünde fazla büyütüyorsun ben Lucyden kestim umudumu onunla ilgilenmiyor doğru dürüst çünkü Mashima bir natsu fanboy

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 23.03.2016 at 22:05, SudeErva yazdı:

Mangakayı gözünde fazla büyütüyorsun ben Lucyden kestim umudumu onunla ilgilenmiyor doğru dürüst çünkü Mashima bir natsu fanboy

Aynen katılıyorum. Naruto'nun yazarıda baş karakter değil 2. başrol Sasuke'nin fanıydı mesela.  Bazen manga yazarları favori karakterine çok meziyet verip ona hayran bırakmak isterler. Her manga yazarının çizmeyi sevdiği zaafı olduğu karakter vardır bence. Shounende başrole çok yer verilmesi şaşılacak durum olmasa da bir süre sonra kısır döngü gibi hissettiriyor diğer yan karakterlere de yoğunlaşsa One Piece'teki gibi dengeyi kursa keşke.  Natsu dışında adamakıllı powerup alan yok bu seride ve bu dengesizlik çok sıkıcı natsu fanboylarını memnun etsede. Ben Natsu fanı olmayan biri olarak meh baydı artık diyorum. Ama hiç değilse Fairy Tail'de savaşçı güçlü kadınlar var şimdi baya. Diğer Shounenlerde de böyle bir şey görmek imkansız mesela o takdir ettiğim yönü mangakanın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
5 saat önce, Absentia yazdı:

Son sayı çok güzeldi son sayfa dışında :r:kagura sen nabıyon ya 

Höst gızıım bırak çocuğu dedim Jellal fanı pek değilim ona rağmen rahatsız oldum biraz. Cpr sahnesi sonuçta ama işte insan gıcık kapabiliyor.

Diğer kısımlar dikkatimi çekmedi Erza'ya iş düştü yine sanırım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.