Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

3 saat önce, Celine yazdı:

Lucy'ninde annesi Layla'da nerdeyse Lucy'den güzeldi. Erza'nın anneside amazon gibi kadınmış

Hökümet gibi kadın :D :D O değilde Tartaros Arc'da Grayin babası ve İgneel hüzünlendirdi gerci Silverda fazla bişey olmadı igneel fena dağıttı :D :D bu arcda da erzanın annesi geldi ileriki bölümlerde bakalım kimi görecez :) :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

On 29.04.2016 at 01:02, Shichiru-San yazdı:

Hökümet gibi kadın :D :D O değilde Tartaros Arc'da Grayin babası ve İgneel hüzünlendirdi gerci Silverda fazla bişey olmadı igneel fena dağıttı :D :D bu arcda da erzanın annesi geldi ileriki bölümlerde bakalım kimi görecez :) :)

Ben mangada Gray ve babasının diyaloğunda ağlamıştım. Animede ağlmadım 2.ye ağlamak gibi huyum yok. Natsu'nun anası babası neciydi kimmiş filan onu yazar belki tek kardeşi biliniyor şimdilik.

On 30.04.2016 at 15:39, SudeErva yazdı:

Layla , Lucyden güzel bence

Abim öyle diyor bana da öyle gibi geldi. O Ultear'i beğeniyor zaten en çok seride.

Juvia ölmez bence ben yazarın öyle birini öldüreceğini hissetmedim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok şey istiyorsunuz... nerdeyse savaş bitti hala birisinin ölmesini bekliyorsunuz.

En fazla Gray ya da juvia birisi yaralanır ölecek ayağına drama yapar 

Makarov çocuklarımı koruyacağım ayağına ölümün önüne yatarken Mavis onu kurtarır

Belki Gerard, Zeref'e kafa tutarken bir şey olur da kurtulur ölüm beklemeyin bence.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 11.05.2016 at 21:26, Siy4hDranza yazdı:

Çok şey istiyorsunuz... nerdeyse savaş bitti hala birisinin ölmesini bekliyorsunuz.

En fazla Gray ya da juvia birisi yaralanır ölecek ayağına drama yapar 

Makarov çocuklarımı koruyacağım ayağına ölümün önüne yatarken Mavis onu kurtarır

Belki Gerard, Zeref'e kafa tutarken bir şey olur da kurtulur ölüm beklemeyin bence.

Aynen en fazla ölecek ayağını yapar ama ölmezler kaç kere bu duruma düştüler gerçekten öldürmeyecekse bence sırf dram olsun diye ölecekmiş gibi göstermesin daha iyi mangaka.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 saat önce, Siy4hDranza yazdı:

Daha en az 6 kalkan var 7 kalkan da olabilir.

Öyle olmasını umuyorum çünkü şimdiye kadar ki dövüşler çok dandikti.

Aynen. Fairy Tail'in 1 senede ne kadar güçlendiğini gösterip biraz sevindirmeye çalıştı seyirciyi. Arada geçen duygusal vb. olaylarla da gaza getirdi. Derken yeni bir tanıdık olma olasılığı olan bayan karakterimiz geldi. İlerisi ise efsane mücadelelerle devam edebilir. Ben yine çok kötü bulmadım gayet iyi gidiyor dövüşler. Esas konunun hazırlığı bunlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

FT'den kimse ölemez öldürülemez öldürülmesi teklif dahi edilemez :1f61c: Natsu nasıl Genesis Zero'dan kurtulduysa o da kurtulacak ayrıca Hiro'nun bunu yapma sebebini Gajeel'i güvenli bir yere götürmesi olduğunu düşünüyorum Acnologia geldiğinde daha az ejderle uğraşacak :1f60f:

Eilen'i, Acno'nun karşısına çıkardıysa kesin Acno'yu yavaşlatmak için bir şey yapacaktır. O değil daha Zeref, Acno ile dövüşmedi Kalkanlar Acno ile kapışıyor işe bak Hiro niye bu kadar saklıyor bu Zeref'i hala anlamadık Adam Tanrı'nın tahtının bekleyicisi Ancseram ile bir alakası var ama nasıl bir şey çıkacak bakalım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.