Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

• 5 ay sonra...

Fairy Tail 384: Yıldızların Saldırısı

Çok duygulu bir sayıydı :/ Lucy, Aquarius'a veda etti. :( O kadar güçlü rakiplere karşı Yıldız Ruhu Kralı bakalım neler yapabilecek? Bu bölüm animeye gelince yeminlen ağlatır :(

Ben şimdi de ağladım, bir şey değişmedi :( Ama illa ölmesi gerekmiyordu. Başka şeyler de olabilirdi :/
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir daha göremeyecek miyiz ?

Daha açıklayıcı yapsalardı ya.

Sadece Lucy ile mi karşılaşmayacaklar yoksa bir daha normal dünya ya giremeyecek mi Aquarius ?

Yani olay sadece Lucy ile mi bitti yoksa başka bir ruh büyücüsüyle anlaşma yapabilecek bir durumda mı ?

Aquarius olmadan Lucy'i düşünemiyorum.

Lucy'nin ilk göz ağrısı sonuçta.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Bölüm biriktiriyordum geldiğim yere kadar yazayım bari 

Son arc olan tartaros arc'ı fairy tail en iyi arc'ı olacak tartarosun en dandik üyeler olan adamlar erza,mira,laxus'u hacamat etti.Minervaya çöp muamelisi yaptılar,ancak en kötülüğü büyü cemiyetin başkanı şişko psikopos ossan yaptı bütün büyücüleri sattı resmen Arc' da kilit adam gray ile jellal olacak nedeni gray'in için iblislerinin başı buz büyücüsü olduğun onunla kapışacak tek kişi olması jellal ise karanlık tarafta o kadar yer aldı ki büyüsü zerefin stili çivi çiviyi söker hesabı olacak

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.