Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

brandishi metresi yapmışsa harcarım zerefi  :super-onion-head-emoticon: kalemlen üstünü karalarım   :smile_artiz:  gerçi zerefte o potansiyel yok ama  :smile_oleyo:

Doğru kelime potansiyel değil de Arzu bence :) Öyle bi istek bi arzusu yok zira Zeref gibi birisi rahatlıkla böyle birşeyi elde edebilir adam hem en güçlü büyücü hem ölümsüz hem de imparator  daha ne olsun :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

Ne demek o potansiyel o yok :D :D :D denizde kum Zeref'de potansiyel abi :D

Dünyada Zeref'e tapıyorlar zaten Zerefin imparatorluğu kurarken zorlandığını bile düşünmüyorum en kötü bir güç gösterisi yapmıştır. ya da Kendini Kral Spriggan olarak da tanıtıp Zeref olduğundan bahsetmeden de gene güç kontrolüyle imparatorluğu kurmuştur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Elinden bir şey geçmemiştir girmek istemiyorum oralara ama Kadını şey ederken öldürür bu :D :D Mavis'in niye öldüğü bile hala belli değil :D :D 

Zeref,Mavis konuşmasında Zeref, Mavis'e beni sevmekten vazgeçmelisin diyordu duygusal anlamda mı bunu diyordu bilmiyorum FT'de romantizm animesi değil ama ikisi arasında umarım bir şeyler olmuştur.

aDPXWg.jpg

bunu da koyup gideyim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

krallığın nasıl ve neden kurulduğunu öğrendik, makarov'a sakal yakışmış ama bencede artık ft'den biri gitmeli zeref iyi düşünmüş makarovu öldürüp cesedi natsuya yollamak onu iyi teşvik edicekti. ve zerefin diğer bir adı çirkin peri yoksa oda'mı loncadaydı diycem ama öyle birşey yoktur herhalde, bu arada zeref olduğun için peri kalbinin peşindesin diyor buna anlam verebilen biri varmı ? bölüm ismi gene merak uyandırıyor Tanrının terk ettiği toprak

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu bölümden sonra Acnologia'nın, Zeref'den daha güçlü olduğunu düşünmeye başladım bu Acnologia neymiş böyle be, Zeref iki yüzlü çıktı Makarov'u öldüremedi orasına üzüldüm :D :D Hiro Gene ortalığı yerle bir etti adam gizem açıklayarak ortaya daha büyük gizem çıkarıyor

Peri Kalbi ile ne yapacak Zeref çok merak ediyorum, Artık Pazartesi günleri gelmez olacak

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.