Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

ya biraz düşününce salaklık lan bu madem zeref kimseye zarar vermek istemiyor yollasın kendini uzaya yada ne bileyim ayağına bi taş bağlasın atsın kendini okyanusun dibine kalsın orda bu kadar zor mu bu. ölmek demek nedemek ki, öldürülemeyen adamlar mühürlenir, mühürleseymiş kendini, bi tane adada takılıp kalacağına.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

dediğinde mantıklı ama yüz yıllardır herkes mühürlü uykuda vb.. biliyordu bu yüzden yok insanları katledersek zeref çıkıp bize yol göstercek yok zeref anahtarı diye peşinde dolananlar olcaktı elbet rahatsız edilcekti uykuda olmadığı halde rahatsız edilip tenrou'da sinirlenmişti çözüm değil sonuçta kesin garantisi ölücek o beden yok olucak uzaya gitse bile bir şekilde geri getirir karanlık loncalar o beden uzaydada yok olmaz o laneti yenmek için laneti yaratan kişiyi bile oluşturabilir hiro .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kafan kesilse bile ölmezsin dedi lanet yüzünden ama ölmek istediğine göre bir püf noktasını bulmuş olmalı belki de lnaetin kalkmasıyla falan ölecek

Bir de bu g*vatdan kötü adam falan olmaz blöf yapıyor Natsu'yu sinirlendirmek için o düzensiz davranışlarından sonra gözümde karizması da bitti herifin halbu ki ben bu adamdn bir Aizen, bir Madara olmasını bekliyordum bakalım zor ama ilerde belki toparlar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu arctan sonra yıldız ruhlarıyla ilgili bir arc olabilir gibime geliyor.

Mard Geer ve yıldız ruhları kralı arasında geçen konuşma bir de şu Sabertooth'daki ismini unuttuğum yıldız ruhu büyücüsü kızın, Lucy'e ''bildiğiniz gibi son yıllarda yıldız ruhu büyücüleri azaldı'' gibi bir şey demiş olması falan...

Eğer bu arc son olursa eksik kalır bence manga. Henüz her şey berraklaşmadı diye düşünmekteyim -_-

Bir de NaLu gerçekleşmeden manga biterse Mashima'yı dragon slayer büyüsüyle yakmak için Japonya'ya gidebilirim.

O değil de Gray'in, END'in kim olduğunu öğrendiği zaman suratında oluşacak ifade kalp ben :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.