Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

Erza benim çok sevdiğim bi karakter ama bu kadar abartılmasından nefret ediyorum. Erza vs Acnologia olsa Erza yener yine 'çünkü o Erza'. Irene da aynı şekilde oldu. Şu son bölümlerde zevkle okuduğum tek kısımlar flashbacklerdi. Bu karşılarındaki adamların hepsini takım halinde yenmeye çalışmaları gerekirken (aslında hepsini değil de bi kısmını) Erza felan çıkıp tek atıyor.

Mashima Mira'nın Erza'dan daha güçlü olduğunu söylemişti. O zaman neden Mira en fazla o küçük iki kızı yenebildi de Erza daha önceleri ölümcül yaralar almışken bir kaç saat sonra (ya da 1 gün de  geçmiş olabilir bilmiyorum skdkgk) kendisinden çok daha güçlü birini yenebiliyo? Zaten benim düşüncem Mira'nın Erza'ya rakip olarak görülmemesi için Mashima'nın onu değiştirmesiydi. Yani Lisanna olayı olmasaydı Mira hala eski Mira olurdu ve Mira'nın çok daha fazla güçlü olması gerekirdi (bilmiyorum Mira'nın daha fazla potansiyeli varmış gibi geliyo kskxkfh)

Umarım yeni bölümde Natsu görürüz artık zaten bölüm isminden belli. Yine bol bol Erza görücek olma ihtimalimiz olsa bile Natsu'yu görürüz artık heralde.

Bu bölümün sonunda Natsu'nun uyancağını düşünüyorum ama kendi olarak değil E.N.D. olarak (inşallah öyle olur yani dkdkglg) ve artık Lucy fan service i görmek istemiyorum. Kız ana karakter ama bazen sırf fan service olsun diye koyulmuş bi karakter muamelesi yapıyo Mashima ona. Bu son olaylarda umarım Lucy'i yine aynı şekilde harcamaz çünkü arc'ın sonunda Lucy'nin cidden önemli bir şeyler yapcağına inanıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mira aşktır sskslckelgl

Bu arc'ta ben Erza limitimin sonuna geldim artık Natsu , Zeref , Mavis , Rahkeid görelim bol bol bi de Mira ve Jellal görmek istiyorum tabi ksxklfg

Yüksek ihtimal gelmicek ama ben bu Zeref'i felan lanetliyen Ankhseram'ın savaşa dahil olmasını çok istiyorum ama bunun yerine fan service görücez... Neyse yine de seviyorum şu mangayı kskxkdlg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu arcdan sonra devam edilecekse şu an tüm ana karakterler Zeref ve Acnologia seviyesine yaklaşmış olmalılar ki şüphelenmiyor değilim bundan. Umarım seri bu arcla biter daha güçlü adamlar da gelse çok bir şey değişeceğini sanmıyorum ve her seri bitmeden 1 yıl önce duyurulacak diye bir şey yok son 1 ay son 10 bölüm önceden de belirtebiliyorlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Axtor yazdı:

Bu arcdan sonra devam edilecekse şu an tüm ana karakterler Zeref ve Acnologia seviyesine yaklaşmış olmalılar ki şüphelenmiyor değilim bundan. Umarım seri bu arcla biter daha güçlü adamlar da gelse çok bir şey değişeceğini sanmıyorum ve her seri bitmeden 1 yıl önce duyurulacak diye bir şey yok son 1 ay son 10 bölüm önceden de belirtebiliyorlar.

Sen ne diyorsun ne Zeref seviyesi? 

AZ KALIR

Ya birde lütfen Aquarius 'u arama arcı OLMASIN, LÜTFEN OLACAKSA DA LUCYNİN YANINDA KİMSE OLMASIN

Bak ben biliyorum, Lucy eğer takımla aramaya giderse bu yapacağı gezi ona hiçbirşey katmayacak. Eee yani Lucy de baş karakter arkadaş, bu tarz yollara, tek başına çıkması, güç gelişimi açısından çok daha iyi olur

Ayrıca bu arc Natsu End oldu diyelim?? Ee sonra ne olacak size sorarım dostlar!  kwpfğrüqşwkfpfkd

@Axtor,  @Integral,  @Reqwya

Bak bundan iyi geyik çıkar.

Sizce Natsu End oldu? Ee sonra ne olacak 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, lntegral yazdı:

Natsu başka bi iradeye bürünecek ve END olarak zerefi aramaya başlıycak ama zeref ölümsüz en azından ölmesinde bende ölmiyim dicek bu yüzden onu acnologiadan korumaya çalışıcak buda END vs acno demek.Sonra ne olur bilemem ama END olunca vahşileşip brandishi öldürmeye kalkarsa gömücü kitleye katılırım manga için

Tabi hepsi bu arc olmaz bunların yayılır

Vahşileşip herkese de saldırabilir

Ben derim ki, eğer Irene öldüyse yada bayıldı diyeyim, Universe One bozulacak 

Yine herkesin yeri zap zap değişecek ve Acnologia da bu şekilde geri dönecek 

Tam o sırada artık salak Natsunun bir seçim yapması gerekir, o da çaresizlikten End olmayı kabullenip, Natsuyu öldürür 

Zatan ondan sonra full ağlamalı sahneler olacaktır

İşt Erza kardeşimsin falan lonca monca vb der Lucy de açılır herhalde Natsuya qspğdşwlslcfl 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O zaman cidden açıklanmas gereken çok konu var . Böyle giderse arc can sıkıcı bi şekilde uzayabilir :(

Youtube'da bi kanal var böyle baya güzel teoriler yazmış.İzleyince aslında hikayenin temelinin (yani neredeyse xkskfg) mısır mitolojisinden olduğunu anladım. Tesadüf gibi gelebilir benzerlikler ama bence Mashima'nın bilerek yaptığı belli. Belki o videolardan bi fikir çıkarabiliriz skflg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.