Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

İkisinin karışımından ortaya bir canavar çıkarsa Natsu'nun karizma çizilir sanki ama Etherious Dragon Slayer modu gibi bir şey açabilir :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

Zeref istediği anda E.N.D'yi yok edebilir kitabı yırtarak ya da onu kitaba geri döndürerek. E.N.D güç olarak üstün gelirse Zeref'e öyle yenebilir. E.N.D'nin Acnologia'yı yenmesi zor olacaktır. Acnologia büyük bir savaştan tek başına çıkmış bir adam ondaki deneyim onda yoktur. Zeref zaten yata yata dövüşmeyi bilmiyor hıyar tabi yenilir E.N.D'ye

August'da harcanmasın bir zahmet çoğunun şerefini 2 paralık ettiler reize dokunmasınlar.

Gildarts ile August'un kapışması klasik olması çok önemli değil ikisi de güçlü karakter diğer vslerdeki gibi gereksiz şeyleri koymadan birbirlerine karşı güç gösterisi işi görür. Gildarts'ın da aslında yeni saldırı büyüleri göstermesi iyi olur adam bir kırmayı bir de yumruğu kullanıyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bölüm düştü 

https://yonkouprod.com/reader/read/fairy-tail/en/0/521/page/1

Edit: hmm normal bir bölümdü...(Aslında hayal kırıklığı bu bölüm ) 

Kısaca geçiş bölümü 

Irene ölmeyeydi ya üzüldüm açıkçası 

Erza sen çok hayırsız evlatsın, Wendy e Master öldü diye sarılıyor 

Ne biçim iş bu, Lucy aile bağları konusunda daha kuvvetli diyeceğim ama o da babasını bıraktı, hoş babası da kızından para istemeye gelmişti jwpdğfğwşwçskc

Natsu klasik 

Lucy gene klasik, bu sahnelere Nalu diyenleri anlamıyorum neresi Nalu bunun arkdşm neresi nalu, neys

Tahmin ettiğim gibi yerleri değişti, biliyordum heheh 

Haftaya Agust var demek ki güzel 

6/10

Edit2: Natsunun hiçbirşeyi seçmemesi olayını anlamadım 

Bu yüzden 5.9/10

Ben bu bölümü beğenmedim cidden hayal kırıklığı 

4/10

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.