Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

Bir saat önce, mahmut666 yazdı:

film ne zaman?

6 Mayıs 

Bir saat önce, lntegral yazdı:

Öhöm öhöm öncelikle teşekkürler Benical diye bi ilaç yapmışlar yapanın ellerine sübaneke yolladım inşallah ulaşmıştır 

Şimdiiii bu hafta 2 bölüm haftaya da 2 bölüm verecekmiş Hiro üst üste çifter çifter attırıyor bölümleri buda demek oluyor ki bizim girdiğimiz ''La şu arc bitsede kurtulsak'' sendromuna oda girmiş.Bunu hissetmek güzel

İlk olarak Gildarts anladı ki August ondan yüksek seviyede.Öldürmek için saldırıyor ama hacıdedenin daha yüksek seviye olmasını bekliyorduk zaten.Cana geldi.Şimdi benim anlamadığım şey Azir ve August.Son iki bölümde aile bağları görünce şaşırıyorlar.Buna değinecek mi acaba yoksa benim kuruntum mu merak ediyorum altından bişiy çıkıcak gibi :D Azir sadece şaşırdı August önce şaşırdı sonra pis pis sırıttı :D

İkinci olarak Gray benim lafıma gedi İce shell kullandı.Bu sahne narutodaki meşhur itachi sahnesi gibi dönüp dolaşıp karşımıza çıkıyor yetti artık.Natsu kafasına vurdu yine yarıda kesildi İce shell.Hiro gidip bu büyüyü saçma sapan bir yerde harcıyacağına Zeref için harca bari ki en uygun rakip Zeref zaten.Yine de ümidimi yitirmedim ben Gray savaşın ilerleyen zamanlarında yapabilir bunu.

Üçüncü olarak ikisinin birbirini pataklama serisi son buldu.Ben gray uyanınca tekrar öldürmek ister END'yi dedim ama adam ölüm görmek istemiyormuş artık.Onun dışında bu loncada kalamam artık deyişi ikisi beraber loncayı terkeder mi acaba la diye düşündürdü inşallah olur böyle bişey adsfsadf.Yani Natsu'da senden farksızım dedi ama son arc için yine loncada toplanmasınlar bence klişe olur yani.

Son olarak Zeref soyundu.İlk defa savaşacak gibi davranıyor kefal suratlı.Biz tam Natsu vs Zeref olur derken Acnologia,Erzaların yanında beliriyor.İşin acayibi Acno Zeref'e ''Şu savaşı bitirelim sıkıldım artık'' diyor ama ovalarda gördüğüm kadarıylan Acnologia'nın gözüktüğü yer Fairy Hill yani kızların kaldığı lonca binası.O bina loncaya yakın bir yer değil ama uzakta değil :D Görmüşken Wendy'i aradan çıkarsın istiyorum ben armut gibi önünde duruyor zaten.Minnakçık kız bi kükrersin erir zaten

İki bölümde çohoştu Hiro savaş değilde konu üzerinden gittiğinde manga seviye atlıyor zaten.Arc sonu olması sebebeyetiylende artık kolay kolay kötü bölüm vermez bu arc.Edebiyle bitirsin Erza,brandish ölmeden,Wendy,Gray sağ çıkmadan,Makarov dirilmeden

Tek eksik yanı Brandish'ti.Bir kare bile göreydik keşke.Alvarez yolunu tutmuştur çoktan allah karetmesin :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Haftaya da mı iki bölüm var :00

Olm yetmedimi bu gariban Lucyi arkada bırakmanız, kızı ikinci defa yarı yolda bırakacaklar şuraya yazıyorum 

Wendy ölmez, Mashima öyle kolay kolay risk almaz 

Gray ya da Wendy'nin ölmeyeceğini pek düşünmüyorum, biraz fazla hızlısın sen 

Artık bitse şu arc 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Amacı kesinlikle lanetini kırmakla ilgili bir şey ya da Ejderlerle çünkü bu planı yapan Ejderler ve Zeref. İgneel'in dediğini unutmamak gerek Zeref'e inanmalıyız dedi.

Ben yeni bir dünya yaratmak istediğini düşünüyorum. Dünya beni reddetmeye devam ederse ben de dünyayı reddedeceğim demişti.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İnsanlığı yok etmek istese Acnologia ile yapardı bunu. 415. Bölümde ejderler kaybolurken;

Spoiler

DPXdbz.jpg

Zeref'in planı ejderlerle ilgili olmalı yoksa sırf ejderler istedi diye Acnologia'yı yok etmek amacıyla kardeşini 400 yıl geleceğe göndermez ejderlerin arkasından plan yapmadıysa

Spoiler

vbzp36.jpg

Ve bunu da unutmamak gerek Ejderlerin çocukların bedenlerinden çıkmasıyla Zeref'in hiçbir alakası yoktu ve gerçek  Ejderha Kralı Festival'i bu arcda başlıyor. Ben en başından beri ejderlerin bu şekilde harcanacağına inanmadım şahsen.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

FMAB'dekinin benzeri bir şey yapacak olabilir belki büyük bir kan dökerek çok güçlü bir antik büyüyü harekete geçirecek ve FH'yi de bu büyüyü yapmak için istiyor. Belki biraz uçuk olacak ama zamanı geri sarmaya ya da onu geçmişe götürmeye yarayan bir büyü hala eski günlerine dönmeyi hedefliyor olabilir eclipse projesi de tutmamıştı ikinc bir kapıya ihtiyaç vardı daha mutlak bir büyü olarak bunu keşfetmiş olabilir.

Böyle görevim falan diyince insan bunların arkasında daha büyük adamların(Tanrının) olmadığını düşünmeden edemiyor. İlerde Zeref gibi lanetli adamlar çıkarsa şaşırmam

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.