Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

Lucy gil ne halt yiyo happyde heral ölmek istiyor kitabı açsınlar sonra natsu hepsinin ağzına etsin bide eğer End uyanırsa ve acnologiayı yenemesse serinin içine edilir ne de olsa End dünyadaki en güçlü varlık acnologia bile onu yok etmeye gelmişti hatırlarsanız:blush-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

2 saat önce, lntegral yazdı:

Üfff ne güzel yorum.Sallamayı çok iyi biliyorsunuz seriye ama güç dengelerinden bihabersiniz.Adam zereften korkmuyor şeytanından mı korkacak.Neyse

Bana göre seride End'i bu kadar büyüttüler yani karşılığınıda versinler gelipte en ufak bişeyde veya lucyin biz arkadaşız diye acıklı konuşmaları ile yenilirse çok mantıksız olur.Tabi ki acnologia çok güçlü tabiki adam korkusuz ama şu End olayına da açıklık getirilsin o manada söyledim neyse bu gidişle End'i göremicez zaten

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, lntegral yazdı:

END hiç o bahsettiğin kadar büyütülmedi dostum.Sadece zerefin en güçlü şeytanı dendi bu yani.Zerefi öldürecek gücü alır belki ama acnologiayı teke tekte kimse alamaz önce bunu bilelim.Şu bölümü okuyan herkeste anlamıştır bikaç haftaya END nin geleceğini

Haklısın kardeş ama acnologia gibi kaliteli bir karakter gelipte o Anna'nın planıyla yenilirse cidden seri batar ama End'i görmekte güzel olur

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

20 dakika önce, Suizeni yazdı:

Bana göre seride End'i bu kadar büyüttüler yani karşılığınıda versinler gelipte en ufak bişeyde veya lucyin biz arkadaşız diye acıklı konuşmaları ile yenilirse çok mantıksız olur.Tabi ki acnologia çok güçlü tabiki adam korkusuz ama şu End olayına da açıklık getirilsin o manada söyledim neyse bu gidişle End'i göremicez zaten

2 saat önce, Suizeni yazdı:

Lucy gil ne halt yiyo happyde heral ölmek istiyor kitabı açsınlar sonra natsu hepsinin ağzına etsin bide eğer End uyanırsa ve acnologiayı yenemesse serinin içine edilir ne de olsa End dünyadaki en güçlü varlık acnologia bile onu yok etmeye gelmişti hatırlarsanız:blush-crazy-rabbit-emoticon:

Yav sen Lucye ne taktın  ısjosokwdpkdwpmdmlwdpm

2 dakika önce, Suizeni yazdı:

Haklısın kardeş ama acnologia gibi kaliteli bir karakter gelipte o Anna'nın planıyla yenilirse cidden seri batar ama End'i görmekte güzel olur

Senin Heartfilia 'lalara karşı bir sorunun var bence

Moxaokqomdqpmqdppöqd xd 

Acnologia harcanmayacak merak etme planını Zeref ele geçirecek o kadar :// 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Sudee yazdı:

Yav sen Lucye ne taktın  ısjosokwdpkdwpmdmlwdpm

Senin Heartfilia 'lalara karşı bir sorunun var bence

Moxaokqomdqpmqdppöqd xd 

Acnologia harcanmayacak merak etme planını Zeref ele geçirecek o kadar :// 

Gerçekten takmışım dsffsdfsgsdfgdf ama anna'nın planı ile yenilse cidden mantıksız olur ama gerçkten şu Heartfilia soyuna takıntım var fsdfgsgs

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Heartfilialar ponçik ya lucy dışında.Kıza o asalet geçmemiş.Annada laylada lokum lucy çok yırtık :D 

Yırtık'ı görmedim de :32:

Layla >>>>> diğerleri yav 

Layla başka be 

Naısl Jude ile evlendi anlamadım arkdş 

Anna geride çocuk bıraktı galiba bide 

Ne kötü annesin olm 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, lntegral yazdı:

Heartfilialar ponçik ya lucy dışında.Kıza o asalet geçmemiş.Annada laylada lokum lucy çok yırtık :D 

Bende Layla ile Anna'yı çok tatlı buluyorum ama şu Lucy'e bir türlü ısınamıyorum Lucy fanları sinirlenmesin ama bence lucy çok şımarık :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Suizeni yazdı:

Bende Layla ile Anna'yı çok tatlı buluyorum ama şu Lucy'e bir türlü ısınamıyorum Lucy fanları sinirlenmesin ama bence lucy çok şımarık :D

Doğru xd

Anna çok asil.Layla'da onun mirasını almış ama lucye o asalet geçmemiş kabul et şimdi :panda-10: Hadi yırtık demiyimde yok o ağırbaşlılık yok

Evet

Wopdğwşwödld

Hatta ekleyeyim 

>Gerizekalılık derecesinde saf

Ama bu onun best olduğunu değiştirmiyor :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 09.04.2017 at 23:24, Sudee yazdı:

pdğwşwödld

Hatta ekleyeyim 

>Gerizekalılık derecesinde saf

Ama bu onun best olduğunuWo değiştirmiyor

Ya şimdi doğruyu söylemek gerekirse cidden artık bütün animelerdeki kız karakterlerden nefret etmeye başladım çünkü her zaman erkek karakterler çok güçsüz oluyor kız karakterler koruyor sonrada yorumlarda "bu kadar ezik karakter olmamalı" diyorlar örneğin FT de hep erza natsu ile gray'i dövüyor o zaman çok ezik gözüküyorlar bu yüzden sadece lucy değil diğer kız karakterlerde bana çok gıcık geliyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.