Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

Spoiler

12 saat önce, lntegral yazdı:

Orda önemli muhabbet dönmedi.Natsuya ait bilgiler fışkırdı bunlarda şaşırdı işte bunlar natsuya ait bilgiler diye...

Diğer bölümün adıda nasıl çevirilir bilemiyorum ama Artık sevgi görmiyceksin gibi bişey diyor.END fışkırır diye bekledik harfler fışkırdı allah karetmesin

Şimdi Time Lapse Zerefin elinde ve bunu zamanda geriye dönmek için kullanacak 

Teorim;

Bunun içün Neo Eclipse lazım 

Eclipse için anahtar lazım 

Anna yalancı :DDD evet teorim Anna'nın yalancı olduğu , büyük ihtimalle Lucy ve Yukino'nun anahtarlarını alabilmek için kandırıyor milleti , geçen yıllarda Anna kafayı yemiş olabilir 

Ayrıca Anna tek başına yolculuğa çıkmaz , Zeref onun en yakın arkadaşı onu bırakmaz :panda-15:

Zeref  Anna için , diğer insanları kendi feda etmek pahasına değer verdiğini demişti 

Çok büyük ihtimalle iş birliği olabilir Zeref ile snvkjsdvkidsrkvgdgv , Lucy illaki biryerlerden bağlanacak bu hikayeye ben böyle olur diyorum 

5lMNgzD.png EVIL SMILEEEE

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.