Jump to content
Türk Anime TV Forum
getsuga

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

Önerilen İletiler

Spoiler

9 saat önce, lntegral yazdı:

Anna gibi masum bir bebeğe kötü dediğin için bir gün utanacaksın

Kötü değilde Zerefin tarafında diyebilirim

Çok açık verdi çünkü 

Ve tabikide hala Anna >>>>>>>> diğerleri pqğsdşwl 

Ama bana böyle geliyor 

Edin: Geride çocuklarını bırakmış olmalı çok masum da değil bu konuda

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Spoiler

Annanın planı tutmadı zeref sayesinde ama böylede ilginç oldu bir teorim var natsu End'e dönüşecek fakat Mavis sayesinde tekrar insan olucak ve bunlar olurken Acnolia Anna Gili iyi dövecek ve içlerinden biri herkezi kurtarmak için kendini feda edicek (o kişi anna olabilir) gibi geliyor bana

yWIAdRI.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Forumdaşlar ne güzel konuşuyor tartışıyorsunuz da yazdıklarınızı spoiler içine alın lütfen, zaten dark modunda kabak gibi yazılan her şeyi görüyoruz yemediğim spoiler kalmadı en azından konu içinde dikkat ederseniz olabilecek kazaları engelleriz. İyi muhabbetler. Konu başlığı da düzenlenmiştir. Sonra ben bilmiyordum, duymadım, görmedim, okumadım olmasın...:dizzy-crazy-rabbit-emoticon:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Konu eski haline dönmeyecektir, yazdıklarınızı spoiler içine almanız hala devam edecektir. Artık uzatmayalım size spoilerlı iyi muhabbetler.

Konu ile alakasız mesajlar silinecektir. Bilginize.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu adam şaşırmam dediğim her seferinde benim şaşırtıyor. ''Tüm bunları önceden planladı mı, yoksa senaryoda sonradan doldurabileceği boşluklar mı bırakıyor'' diye ikilemlerde bırakıyor. Daha neler göreceğiz bakalım. 534'de değişik bir şeyler olacak gibi.

Resmi silemedim

yWIAdRI.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok