Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

Yarın ki filleri pek izleyesim yok fillerleri biriktirip bir kaç bölüm izlemek en iyisi olacak sanırım. Filleri kötü olmuyor gerçi Fairy Tail'in ama bir karaktere yoğunlaşıyorlar fillerde o yüzden hevesim yok. Mangasını geçmeyi düşünmem şimdilik anime varken ama umarım öteki haftaya ana konuya geçiş yaparlar artık. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

ishigar tanrılarından pek birşey beklemiyorum açıkcası, okadar savaş oldu ejderhalar geldi geçmişden parmaklarını oynatmadılar şimdide zeref acnologia Tartarus hepsi ortada hayla yoklar neyse son sayı mükemmel herkes ortaya çıktı :) bakalım haftaya nolcak zeref ile natsu tekrar karşılaştı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aslında çok eğlenceli bir anime tabi bu sezondan çok memnun değilim duyduğuma göre haftaya END çıkacak işler yoluna girer de düzgün savaşlar görürüz umarım çünkü Natsu baya zayıf kaldı son bölümlerde biraz ateş solusun iki üç ateş yesin ağız burun girişsin kendimize gelelim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ateş yese bile birşey yapabilceğini sanmıyorum natsunun :) E.N.D Yanlış hatırlamıyorsam Zeref'in kitabındaki en güçlü şeytan Ve Loncanın Ustası Daha loncadaki Mard geer'i tek vs'de yenemedi üstelik adam ruhlar kralı ile dövüştü bunun gücü bukadarsa en güçlü şeytanın gücü nekadardır zerefi saymıyorum o olaya dahil olursa daha kötü olur sting ile rogue dragon force istedikleri gibi kontrol ediyorlar pulları çıkıyor ama tamamlanmamış çünkü dragon force, Dragon Slayer'in Son tekniği natsu'da 2 defa kullandı ama biri Etherion yiyerek diğeride Jellal tüm büyü gücünü verince yani natsu istediği gibi dragon force kontrol edebildimi dehşet bir güç kazancak belki igneel'den bunu öğrenebilir sonuçta bunca zaman adamın içindeydi naruto hesabı :) ve ordan nasıl kurtulcaklar benim düşündüğüm asıl o Herkes toplandı resmen eksik kimse kalmadı, gray'de beleşten Devil Slayer Oldu :) Bakalım başka neler olcak.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ateş yese bile birşey yapabilceğini sanmıyorum natsunun :) E.N.D Yanlış hatırlamıyorsam Zeref'in kitabındaki en güçlü şeytan Ve Loncanın Ustası Daha loncadaki Mard geer'i tek vs'de yenemedi üstelik adam ruhlar kralı ile dövüştü bunun gücü bukadarsa en güçlü şeytanın gücü nekadardır zerefi saymıyorum o olaya dahil olursa daha kötü olur sting ile rogue dragon force istedikleri gibi kontrol ediyorlar pulları çıkıyor ama tamamlanmamış çünkü dragon force, Dragon Slayer'in Son tekniği natsu'da 2 defa kullandı ama biri Etherion yiyerek diğeride Jellal tüm büyü gücünü verince yani natsu istediği gibi dragon force kontrol edebildimi dehşet bir güç kazancak belki igneel'den bunu öğrenebilir sonuçta bunca zaman adamın içindeydi naruto hesabı :) ve ordan nasıl kurtulcaklar benim düşündüğüm asıl o Herkes toplandı resmen eksik kimse kalmadı, gray'de beleşten Devil Slayer Oldu :) Bakalım başka neler olcak.

Naruto hesabı düşünürsek Natsu'nun gücüne kavuşamamasının bir nedeni olabilir yada hala toy kaldığıdır benim düşüncem İgneel ve o hava(şifacı) ejderi (ismini unuttum :S) arasında olan gizli bir şey var,Natsu'da nede olsa İgneel'in ateşini yani Ateş Ejderha Kralı'nın ateşini kullanıyor bilinmeyen bir şey var ki o güç belli bir destek olunca ortaya çıkıyor o kilit nokta o destekle kırılıyor sonra tekrar kitleniyor yani hala animede verilmeyen bir yapboz parçası var (mangada verildi mi bilemem ):D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.