Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

Fairy Tail deyince aklıma power up geliyo Gelen geçen herkez power up alır tam yenilecek POWER UP imdadına koşar Bir de Çok Çocukça bir manga çizimler falan muhteşem zaten rave master'da çok güzeldir Zaten karakterler arasında ki benzerlik baya büyük manganın tek kötü yanı her şeyin çok kolay olması her zaman iyiler kazanıyor ama kazanma şeklide her zaman ya yardım ya da power up hiç akılla ilgili şey yok denecek kadar az manga-ka seriyi bu yönden geliştirirse tadından doyulmaz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

şimdi bukadar gücü loncadaki herkese vermesin bu hiro erza laxus gildarts tamam güçlüler natsu böyle olduysa şimdi onları geride bırakmamak için çoşdurcak özellikle gajeel diğer slayerimizde bu :) wendy pek güçlenememiş anlaşılan umarım herkese dağıtmamıştır power up.bana göre natsu loncadaki 3. en güçlü kişiydi şimdi nolcak bakalım :D mangada yanlış görmediysem artık uçabiliyor alevleri sayesinde happy'e gerek kalmadı xD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İgnel vs Agnolocia savaşıcak

İlk sezon ki fairy tail ile 2. sezon ki fairy tail bana göre karşılaştırılamaz 2. sezon çok vasat bir düzgün bir konuya girmediler spoiler vermek istemiyorum ama 10 20 bölüm sonra anlarsınız nasıl bir şey olduğunu isteyenler spoilerden bakar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İgnel vs Agnolocia savaşıcak

İlk sezon ki fairy tail ile 2. sezon ki fairy tail bana göre karşılaştırılamaz 2. sezon çok vasat bir düzgün bir konuya girmediler spoiler vermek istemiyorum ama 10 20 bölüm sonra anlarsınız nasıl bir şey olduğunu isteyenler spoilerden bakar

burası manga sayfası burda yazabilirsin geçmiş mangalar ile ilgili. bu manga daha türkçeye çevrilmedi o yüzden 424 ile ilgili görüşüm spoiler'da

tartarostan sonra bi düşman lonca daha çıkarırsa çok sinirleneceğimi söylemiştim.yine yaptı yapacağını bi 100 bölüm daha erteledi finali. ama gray'in bu karanlık loncaya katılmış oluşu sinirimi biraz yatıştırdı. natsu gerizekalısı hala herkesi toplicam diye tutturmuş. ya bırak işte adamlar ölünceye kadar fairy tail'de mi kalacaklar. herkes bi düzen oturtmuş wendy gibi. gitcek herkesi rahatından edecek şimdi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gray rol yapıyo zerefi yenmek için muhtemelen  :D ama natsu pataklıycak haberi yok tabi 

o loncanın da oracion seis,grimore heart,tartarros loncaları gibi olmasını beklemiyorum natsu tekliycektir hepsini  :D

bu arada bunları spoilera almadım çünkü manga tartışma   :ph34r:

Amaan bence de öyle hiç yemedim kötü olduğunu şahsen, Zeref hakkında bilgi toplamak için girmiştir kara loncaya. Gray başlığını gezerken atarlananda var villian niye oldu diye hemen atlamışlar sazan gibi kimi nayıır nolamaz diye :lol:

Grayin yeni tarz hiç olmamış ya :D O ne saçlar geriye yatık falan Ama üzüldüğüm konu tam final arc başlicak derken FTnin toplanmaya başlanması hiç olmadı Diğer arc çok guzel bitti END falan derken ama yine umudu kestim gibi :(
Herşeye rağmen hala favorim FT :D

Yeni tarzı baya seksi olmuş ama babasına çok benzemiş bu haliyle eski saç tarzını daha çok seviyorum bende. Ama bu hali daha karizma. Sadece bu Gray mi oldum ben görünce adeta genç Silver gibiydi çünkü :lol: Erza ne alemde o nirelere gitmiş onu merak ettim şahsen. :D Ft toplama işi hikayeyi durağanlaştırmasa bari Zeref'e bağlasınlar bir yerlerde yoksa sıkar bencede. Şu animede filler artık bitsin yeni arclar çıksın. Nisan'da mı gelecek yani illa off :(
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gray'i Sasuke gibi yola soktuğu için aksine klişe yaptı. Gerçi bana göre kimse Sasuke kadar villian olamaz o tam psikopattı bu konuda. Mesela Juvia'yı öldürmeye kalkmaz bir kaç kere Gray onu tehlikeye sokmamak için terk etmiştir yoksa peşine takılırdı Juvia. Aslında Natsu baş karakter öyle villian olup Gray onu çekseydi iyiye daha ilginç olurdu. Ama Gray'ede kötü adamlık daha çok yakışır o bir gerçek. Gray daha cool yapıda çünkü. :D Hem hikaye bu sayede biraz hareketlenir. O açıdan iyi düşünmüş Mashima, bende Gray'ler ne yapıyor onlar güllük gülistanlık gidiyor diye sıkılmıştım şahsen mangasının Tartaros arc sonrası. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.