Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

aynen numara yapıyor diye düşünüyorduk ama frosh öldüren adam çıktı natsuda buna engel olamamış anlaşılan acaba devil tarafından elemi geçirildi.

Frosh ne alaka bu arada onu niye öldürsün ki çok saçma. Eğer Rouge'la savaştıysa Frosh arada kaynamıştır. Ama Gray'in kötü olması ilginçleştirse de hikayeyi mantıksız geliyor hala kusura bakmasın Mashima. O zaman Natsu engeller bu durumun olmasını. Çünkü gelecekti Rouge uyardığı için şimdilik onları güvende kalmaları için terk etmeyin dedi bakalım işe yaracak mı. Avatar görevini alacak Natsu şimdiden peşine düştü. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Frosh ne alaka bu arada onu niye öldürsün ki çok saçma. Eğer Rouge'la savaştıysa Frosh arada kaynamıştır. Ama Gray'in kötü olması ilginçleştirse de hikayeyi mantıksız geliyor hala kusura bakmasın Mashima. O zaman Natsu engeller bu durumun olmasını. Çünkü gelecekti Rouge uyardığı için şimdilik onları güvende kalmaları için terk etmeyin dedi bakalım işe yaracak mı. Avatar görevini alacak Natsu şimdiden peşine düştü. 

sonuçta frosh öldüren gray'di geleceği değiştirebilcekmi bakalım daha önce öldürceğini bilmiyordu ama engel olamamışgray ile savaş nasıl sonuçlancak o bile belli değil gray komple değişmiş bile olabilir frosh öldürcek kadar ileri gittiğine göre.şimdi bunu belki değiştirebilir natsu belki ilerde bunu engellemek için plan bile yapmıştır eğitimdeyken.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zaman paradoksu denen şey bu ya. eğer natsu frosh'un ölümünü durdurursa rouge hiç bi zaman kötü olmayacak ve gelecekte de geri dönemeyecek o yüzden frosh'un mutlaka ölmesi gerekbunu durdurarak rouge'un elecekten geri gelip natsuyu uyarmasını engellemiş oldular. çok karışık zaman yolculuğunu işlemek her yiğidin harcı değildir . ama eclipce kapısını yıkarak beni büyük bi hayal kırıklığına uğrattı zaten mashina. çok mantıksızdı. zaman yolculuğu ile ilgili bilinen bütün gerçekleri göz ardı etti. umarım ilerde iyi bağlar bütün bu olayları 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gray Frosch'u neden öldürcek abi çok saçma hala. Gray demon mührü tarafından ele geçirildi baştan çıkarıldı falan diyor zaten. Yani Gray öyle tak diye kötü olmadı etkisi altındaydı kara mührünün. Natsu cila çekecektir ona.  Naruto senelerce ne uğraştı Sasuke delisini bile döndürcem diye. Gray o kadar mantsıksız ve dengesiz hareket etmedi şu zamana kadar hep akılcı bir karakter profili gördüm ne bileyim bence Gray'i çeker Natsu bu arc sonunda olmasını engeller. Bir Naruto daha istemiyorum ben şahsen bu konuda. Böyle karakter delirmiş olmasın olcaksada temellendirsin adam akıllı içime sinmez öteki türlü.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.