Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

acnologia'nın söylediği söz igneel kolunu kopardı ardından acnologia onuda parçaladı ateş ejderhası ondan bahsediyor okadar güçle igneel anca kolunu alabilmişti ardından acnologia ciddileşti ve igneel yok oldu.herkes e.n.d korkuyor uyandırsın onu okadar güç istiyorsa başka bir planı var zerefin. bu arada natsumuz gizli kozunu seri kullanamıyor 1 sefer kullanabiliyor gündemi yoksa ömür boyu bir sefermi ichigo gibi :D AUGUST gerçekten korkutucu olmalı bildiği büyü sayısı zerefi aşıyormudur gerçekten ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben bu Arc ft'nin kazanacağını düşünmüyorum baş kötü adamlar öyle kolay kolay kaybetmez. Zeref en azından Lumen'i alıp geri çekilir yıkamasa bile sonra Final savaşında kaybeder anca 250 bölümdür yatıyor g.vat kalksın bit dövüşsün dövüşmeyi bildiğinden de şüpheliyim ben bunun uzaktan büyü atar anca

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Geçen aklıma geldi de FT'den birisi Sprigganlardan birisi olabilir mi ? Gildarts ya da END, Gildarts'ın seviyesi Kalkanlara eşit seviyede gibi blue not'u büyü kullanmadan yendi adam :D

Bende tam tersini düşünüyorum :)  

Serena ft saflarına döner belki en başından beri farklı bir amacı vardır diye umuyorum.

Gildarts ayrı bi konu 100 yıllık göreve gitti yarıda bıraktı geldi sonra yine kayboldu ortaya çıkar herhalde karşılarında sağlam ekip var bu savaşa da gelmez ise hangi savaşa gelecek. Gildartsın zorlandığı bi rakip çıksada hakiki bir vs görsek.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

serena dönse nolcak zerefin kendisi geliyor ve acnologia'da bu ikisi ölüm için yeterli zeref gözünde zeref kitapları nasıl bir piyonsa 12 gardiyanda öyle :D gray'inde natsu gibi bir kozu var ama böyle kibirli konuşmasına sinir oluyorum zeref ile end tek atcakmış gibi :D gerçek ejderha festivalı bu savaş ile olcak e.n.d bunun neresinde olcak o ayrı, zaten 12'liden bir kaçı Ishıgarın tarafına geçer her hikayede olduğu gibi olabilir toplantıya gelmeyen 3 kişi vardı sanırsam onlardan biri veya toplantıdakiler bleach gibi son virajı aldı buda.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.