Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

Fairy Tail 464 spoiler

Evet Spoilerda dövüş var Natsu kolundaki dövmeyi gösteriyor ve diyorki:

Natsu:Teşekkürler İgneel bu güç için

Zeref:Anna , Layla , Mavis ve sevgili kardeşim Natsu 

Gelecek bölüm 400 Yıl

BEN DEMİŞTİM LAYLA VAR DİYE ÇOK ÖNEMLİ BİR KARAKTER OLDUĞUNU BİLİYORDUM NEREDEYSE KİMSE BANA İNANMADI AMA BEN İNANDIM 2 SENE BEKLEDİM  :crying2-onion-head-emoticon:  :crying2-onion-head-emoticon:  :cheer1-onion-head-emoticon:  :happy-onion-head-emoticon:  :happy-onion-head-emoticon:   :lol2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

bakalım ölcekmi birşey çıkar zeref bu saldırıda ölceğini anladı ama görcez ft bu :D teknik olarak ölmesi gerek ölmezse söverim bu hiro'ya adamı daha nekadar güçlendircek öldürmesi için bukadar güç içinde bukadar güçlü bir rakip gerek E.N.D yoksa Acnologia Veya yeni bir düşman çıkcak bu güçe karşı yoksa serideki en güçlü kişi  natsu zeref ölcekse keşke konuşsalardı biraz ama bir trolleme çıkarda ölmezse nediyim neyse gelecek bölüm ismine bakarsa flasback serisi olcak sonunda hikakeyi öğrencez, bu arada annayı daha önce gördükmü yoksa görücezmi daha ikidir ismi geçiyor :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bakalım ölcekmi birşey çıkar zeref bu saldırıda ölceğini anladı ama görcez ft bu :D teknik olarak ölmesi gerek ölmezse söverim bu hiro'ya adamı daha nekadar güçlendircek öldürmesi için bukadar güç içinde bukadar güçlü bir rakip gerek E.N.D yoksa Acnologia Veya yeni bir düşman çıkcak bu güçe karşı yoksa serideki en güçlü kişi  natsu zeref ölcekse keşke konuşsalardı biraz ama bir trolleme çıkarda ölmezse nediyim neyse gelecek bölüm ismine bakarsa flasback serisi olcak sonunda hikakeyi öğrencez, bu arada annayı daha önce gördükmü yoksa görücezmi daha ikidir ismi geçiyor :)

Ölmez la naptın sen :D

Büyü bence işe yaramayacak ama olayı Dramatize ettiklerine göre Zeref gene patlayıp ortalığı karanlığa bürüyebilir. Belki de bu patlama sonrası Natsu ölür ve END serbest kalır. Acnologia vs END alırım bir dal

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ölmez la naptın sen :D

Büyü bence işe yaramayacak ama olayı Dramatize ettiklerine göre Zeref gene patlayıp ortalığı karanlığa bürüyebilir. Belki de bu patlama sonrası Natsu ölür ve END serbest kalır. Acnologia vs END alırım bir dal

Ama Zeref orda isteğinin gerçekleştiğini söylüyor . İsteğide ölmek değil mi ki son anlarında teşekkür etmesi AMA

Troll de olabilir Mashima bu  :whistling:

P6MyE9.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

anna ismi 2 bölümdür geçiyor ondan yani daha önce saydığı isimleri gördük ama anna 2 kere geçince merak ettim ve bu savaşda zeref tek taraflı yenilirken kalkanlar niye birşey yapmadı okadar majeste diyordu :) ve zeref bu savaşda bana sadece piyon gibi gözüktü nedense ölüden alınan bir güç ölümsüzü öldürebilir diyordu zeref natsuda gücünü igneelden aldı ve 10 ay antreman yaptı ama tek seferlik bir güç burası saçma geldi :D bana arkada daha büyük bir sır var gibi geldi neden 400 yıl önce veya içinde değilde sonra natsu bu güçe kavuşuyor oda bir muamma ve acnologia zereften güçlü ama onu öldüremiyor büyüsüde oda bir ilginç, veya 3. bir şahıs var herşey onun içindi dycem saçma kafa karıştı neyse gelecek bölüm 400 yılı anlatcak görücez ve zeref ölürse nolcak  büyük olayda bu.

zerefin büyüsü işe yaramıyor artık büyüsünü bile yakıyor karanlığa bulaması bile imkansız artık :D zerefin bir numarası kısaca kalmamış gibi geliyor tek gücü  ölümsüzlük ve tek büyüyü bilmesi ve beni merak eden herşeyin başlangıcı olan tek büyü tüm büyülerin çıktığı bir büyü onu kullancakmı yoksa kullanıyormu ? bu arada natsu bir daha bu gücü kullanamıcağını söylüyor kötü oldu bu  kendini yenilemediğini söyledi yani ichigo'nun Nihai Zangetsu'su gibi birşey tek fark ateş gücünü kaybetmiyor ama o modu kullanamıcak tekrar.umarım bu savaş sondur yoksa natsunun orda işi biter.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

anna ismi 2 bölümdür geçiyor ondan yani daha önce saydığı isimleri gördük ama anna 2 kere geçince merak ettim ve bu savaşda zeref tek taraflı yenilirken kalkanlar niye birşey yapmadı okadar majeste diyordu :) ve zeref bu savaşda bana sadece piyon gibi gözüktü nedense ölüden alınan bir güç ölümsüzü öldürebilir diyordu zeref natsuda gücünü igneelden aldı ve 10 ay antreman yaptı ama tek seferlik bir güç burası saçma geldi :D bana arkada daha büyük bir sır var gibi geldi neden 400 yıl önce veya içinde değilde sonra natsu bu güçe kavuşuyor oda bir muamma ve acnologia zereften güçlü ama onu öldüremiyor büyüsüde oda bir ilginç, veya 3. bir şahıs var herşey onun içindi dycem saçma kafa karıştı neyse gelecek bölüm 400 yılı anlatcak görücez ve zeref ölürse nolcak  büyük olayda bu.

zerefin büyüsü işe yaramıyor artık büyüsünü bile yakıyor karanlığa bulaması bile imkansız artık :D zerefin bir numarası kısaca kalmamış gibi geliyor tek gücü  ölümsüzlük ve tek büyüyü bilmesi ve beni merak eden herşeyin başlangıcı olan tek büyü tüm büyülerin çıktığı bir büyü onu kullancakmı yoksa kullanıyormu ? bu arada natsu bir daha bu gücü kullanamıcağını söylüyor kötü oldu bu  kendini yenilemediğini söyledi yani ichigo'nun Nihai Zangetsu'su gibi birşey tek fark ateş gücünü kaybetmiyor ama o modu kullanamıcak tekrar.umarım bu savaş sondur yoksa natsunun orda işi biter.

Gerçekten Anna 'yı görmedim hangi chapter ? 

Bence Mashima Zerefi alt edecek bir yol aradı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.