Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

Bu konu bensiz yürümez hadi şu mangayı yorumlayım accık bari :P 

Şimdiiiiiiii aquriousın ''bırakın o kızı'' tarzı emrah stili dönüşü sayesinde aptal prenses yine paçayı kurtardı yoksam benim bebem temizlemişti onu çoktan  :D Artık bu saatten sonra yeni ft üyesi brandish diyebilirik heral  :LTkJN9u: Anna'yı daha anlatması lazım böyle geçiştirirse içimde kalıcak

Yorumumun geri kalanını brandishin ne kadan tatlı olduğuyla ilgili yapıcam istemeyen okumasın   ^_^

Elle çizilemeyecek kadar güzel

Tatlı kelimesini tanımlıycak kadar şirin

Biribiiribiri diye sevesi geliyor kişinin

Nasıl beğendin mi bu senin şiirin

Kafandaki işkembeye alem hasta

Sana yapasım geliyor pasta

Ağlayınca beni düşürüyorsun yasa

Hep tatlı kal brandish

Önceden yazmadım aniden çıktı  :smile_bilmem: saçmalamış olabilirim yüzüme vurmayın  :lol:  :ph34r:

Bence de Anna ve Layla konusuna daha cok deginilmeli böyle yarim kalmis hissi veriyor...Böyle harika bir yildiz ruhu büyücüsü ile bir plan ugruna hayatini kaybeden diger bir yilduz ruhu büyücüsünün hikayesi bu kadar basit ve kisa olmamali....Sonucta o ikisinin yaptiklari seriyi baslatan ve devam ettiren bir seydi...Ben bir de Anna'nin Natsu hakkindaki gercekleri bilebilecegini düsünüyorum acikcasi......cünkü eclipse basindan ber Zeref'in gecmise giderek kardesini kurtarmasi üzerine olusturulmus bir büyü ve bunun icin yildiz ruh büyüsüne ihtiyac var....Bu yüzden ben Zeref ve Anna iliskisinin simdiye kadar anlatilanlardan daha karmasik oldugunu düsünüyorum....Ayrica sizin bildiginiz gibi Anna ve Lucy birbirinin kopyasi gibi bir benzerlik icinde o yüzden ben Lucy ve Zeref karsilasmasini merak ediyorum...Simdiye kadar hic yüz yüze karsilasmadilar bu yüzden karsilastiklarinda Zeref'in, Lucy'i karsisinda görünce nasil bir tepki verecegini merak ediyorum...Bu arada belki biraaz basit kacabilir ama Aquarius bel ki de Lucy'e yeni anahtarinin nerede oldugunu da söyleyebilir diye tahmin ediyorum...Cünkü Tartaros savasinda ruh kralinin kapisini acabilmek icin ruh ile kullanicisi arasinda güclü bir güven ve sevgi bagi olmasi gerekiyordu ve ben ihanetine ragmen sirf aralarindaki bag sebeiyle Loki'yi affeden ruh krali'nin böyle bir bagin tamamen kopmasina izin verecegini pek sanmiyorum.... :)  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu konu bensiz yürümez hadi şu mangayı yorumlayım accık bari :P 

Şimdiiiiiiii aquriousın ''bırakın o kızı'' tarzı emrah stili dönüşü sayesinde aptal prenses yine paçayı kurtardı yoksam benim bebem temizlemişti onu çoktan  :D Artık bu saatten sonra yeni ft üyesi brandish diyebilirik heral  :LTkJN9u: Anna'yı daha anlatması lazım böyle geçiştirirse içimde kalıcak

Yorumumun geri kalanını brandishin ne kadan tatlı olduğuyla ilgili yapıcam istemeyen okumasın   ^_^

Elle çizilemeyecek kadar güzel

Tatlı kelimesini tanımlıycak kadar şirin

Biribiiribiri diye sevesi geliyor kişinin

Nasıl beğendin mi bu senin şiirin

Kafandaki işkembeye alem hasta

Sana yapasım geliyor pasta

Ağlayınca beni düşürüyorsun yasa

Hep tatlı kal brandish

Önceden yazmadım aniden çıktı  :smile_bilmem: saçmalamış olabilirim yüzüme vurmayın  :lol:  :ph34r:

Böyle bir bölümden sonra Brandish is shit oldu ama neyse :p

BENİM SHİPİM CANONLANDI

Bence de Anna ve Layla konusuna daha cok deginilmeli böyle yarim kalmis hissi veriyor...Böyle harika bir yildiz ruhu büyücüsü ile bir plan ugruna hayatini kaybeden diger bir yilduz ruhu büyücüsünün hikayesi bu kadar basit ve kisa olmamali....Sonucta o ikisinin yaptiklari seriyi baslatan ve devam ettiren bir seydi...Ben bir de Anna'nin Natsu hakkindaki gercekleri bilebilecegini düsünüyorum acikcasi......cünkü eclipse basindan ber Zeref'in gecmise giderek kardesini kurtarmasi üzerine olusturulmus bir büyü ve bunun icin yildiz ruh büyüsüne ihtiyac var....Bu yüzden ben Zeref ve Anna iliskisinin simdiye kadar anlatilanlardan daha karmasik oldugunu düsünüyorum....Ayrica sizin bildiginiz gibi Anna ve Lucy birbirinin kopyasi gibi bir benzerlik icinde o yüzden ben Lucy ve Zeref karsilasmasini merak ediyorum...Simdiye kadar hic yüz yüze karsilasmadilar bu yüzden karsilastiklarinda Zeref'in, Lucy'i karsisinda görünce nasil bir tepki verecegini merak ediyorum...Bu arada belki biraaz basit kacabilir ama Aquarius bel ki de Lucy'e yeni anahtarinin nerede oldugunu da söyleyebilir diye tahmin ediyorum...Cünkü Tartaros savasinda ruh kralinin kapisini acabilmek icin ruh ile kullanicisi arasinda güclü bir güven ve sevgi bagi olmasi gerekiyordu ve ben ihanetine ragmen sirf aralarindaki bag sebeiyle Loki'yi affeden ruh krali'nin böyle bir bagin tamamen kopmasina izin verecegini pek sanmiyorum.... :)

Anna hakkında kesinlikle bitmemiş şeyler olabilir, madem bu kadar güçlü az bir dövüş görelim yahu :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

açılır birazdan sakin

Ne bileyim bir hafta önce anasite acilmadi simdi de beta sürümü acilmayinca ne oluyor dedim...500 internal server eror yaziyor her ikisinde de.... acaba benim pc de mi bir sorun var diye düsünmeye basladim...

Anna hakkında kesinlikle bitmemiş şeyler olabilir, madem bu kadar güçlü az bir dövüş görelim yahu :D< :D>

Bu arada Anna'nin soy adinin neden Heartfilia oldugunu merak eden ben miyim?....Bildigim kadariyla japonlarda da bayanlar evlendikten sonra eslerinin soy isimlerini aliyorlar...Layla, Jude Heartfilia ile evliydi....Bu durumda Layla esinin soy ismini almis oluyor ama Anna'ya ne oluyor niye onun da soy adi Heartfilia...Hiro Mashima biraz desteksiz sallamaya basladi galiba....Bu arada bugun söyle eski bölümlere bir baktim ve orada Zoldio (yani Capricorn'nun sahibi) hatirlarsaniz Grimeor Heart'in bir üyesi olmustu ve Capricorn'un bedeniyle kendisini birlestirmisti...Eski bölümde anlatilanlara göre bu olay tenrou olayindan 20 yil önce olmus....yani x764 yilinda Zoldio, Capricorn ile birlesmis ama son bölümde gördük ki x777 yilinda Zoldio normal bir insandi...Sanirim bizim Hiro yazdiklarini da unutmaya basladi... :smile_bilmem:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beğeniyor gören herkes seni

Randi diyor sana kahpe dimari

Artık geliyim yanına bari

Neden bu kadan tatlısın brandish?

Dayanamıyor alem ağlamana 

İnceden yazanlar da var sana

Seni yar etmem ama başkasına

Hadi ver elini gidelim nikah masasına

Vuuuu akrostiş yazdım  :whistling: Gece işsizliği işte :D

Gece gece iyi güldüm :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.