Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

Gece EU4'ü fazla kaçırdım bakmaknhiç aklıma gelmedi :bird-onion-head-emoticon:

END'nin ilk iş olarak Zeref'i öldüreceğinden şüpheliyim ama elbet sonunda öldürmeye çalışacak

O arada Zeref için çalışacak gibi geliyor bana ya da bir ölüm üçlüsü maçı da olabilir gibi Mavis ve peri kalbinden çok büyük bir beklentide değilim Mavis'in kendi bedenindeyken onu kullanabileceğinden şüpheliyim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

O adam umarım diğerleriyle aynı kaderi paylaşmaz yazık olur yani baya xkskf 

Ama bence de bu arc çok sıkıcıydı. Aslında baya önemli olaylar oluyo ama vslerin saçma oluşu ve  manganın eski tadının bu arc da olmaması yüzünden sıkılıyorum 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zeref,END,Acnologia olaya dahil olsun zevk vermeye başlar seri

Zeref köpek balıklarına yem atar gibi kalkanları ft'nin önüne attı gerçekten kazanmayı hiç düşündü mü şüpheliyim ? Ft'nin bu arcı kazanma oranı Putin'in abd başkanlık seçimlerini kazanması gibi bir şey 

Orduları tamamen bireysel hareket ettiler kalkanlar hiçbir dayanışma göstermediler aksine birbirlerine çelme taktılar bazıları güçlerinin yarısını bile kullanmadılar aşırı hafife aldılar ve çoğu geri zekalılar piyadeler zaten beyinsiz ve önemsiz her arc olduğu gibi 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Avatar arc 'ın bitişini sayarsam 84 bölüm oldu şimdiden , Tartaros'u da geçti (60 bölüm tartaros )  . Büyük büyü oyunları ile aynı şuan bölüm sayısı 

Ki bu arc için herkes Tartaros'dan daha iyi olacak diye düşünüyordu. Bayağı beklentilerin en altında sürünüyor . 

Bilgi açısından gerçekten çok iyiydi , tamam yeni karakterlerde çok hoş ama kalanı kötü yani  K  Ö  T  Ü 

Mashima  , Erza' yı çok seviyor olabilir ama bu serideki tek kadın karakter de Erza değil. 3 spriggan'ı Erza saçma bir biçimde yendi - hadi Ajeel 'i saymıyorum , zaten kötü de değildi o dövüş - ama başka karakter kalmadı mı ? Mira var en azından ! Bari Dimaria dövüşünde Mira olsaydı . Minerva 'da görebilirdik , ( Yukinoyu saymıyorum bayağı uselless olmuş ) ve ciddi ciddi arc başından beri Kagura'nın hakkı yeniyor . 

Peki arc başından beri kılını kıpırdatmayıp sürekli ağlayan crybaby eblek Zeref'e ne demeli ? 

Nasıl bir kralsa artık , ordu dökülüyor orada ,  kendisi oturuyor ? Ne bekliyon olum orada ? jeklfjkalwjgvkljwglk

Bu yüzden ben diyorum ki Agust , bunlara sinir olup ortamdan gidecek . Bir sonraki arc ortaya çıkacak  

Irene 'de yaşayacak 

Mavis FH 'yi yine kullanmayacak 

Loncanın yeni ustası da Mavis olacaktır , yine . 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Neinhart 'dan nasıl bahsetmiyorum :DD:DD Basbaya onunla da dövüştü ki çoğunluğun da kabul ettiği birşey . Wikia' da da yazıyor . Birtek sen kabul etmiyorsun , ilginçÇ :DD:D

Ya bu arc yarıda kesilecek bak şuraya yazıyorum kalsjfkljfelaajkjfcake hatta timeskip bile olabilir o kadar ciddiyim :blush-crazy-rabbit-emoticon:

Edit: Ama bir yönden de Neinhart 'ın kendisi ile değilde elçileri ile dövüştü diyebiliriz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zaten Mashima hep Mira, Lucy, Juvia, Lisanna , Kagura gibi karakterlere yaptırabileceği şeyleri Erza'ya yaptırıyo. Mira ve Kagura dayak yiyor, Lucy ve Lisanna ya doğru düzgün bir şey yaptırmıyo (Lucy e  tartaros arc da yaptırdı bi en çok) Juvia da Gray diye gezinmekten bir şey yapamıyo. Juvia nın gücünü böyle harcamamalıydı. Zaten Minerva ve Yukino'yu zor görüyorz ve özellikle Yukino hep  dayak yiyo. İkiz Ejderler mangasında da kıza bi şey yaptırmıyo hep birinin kurtarmasını sağlıyo.

Bence Acno gelmez bi süre daha gelirse arc sonu görürüz onu anca. Zeref'i de artık daha aktif görmek istiyorum. Şu asıl mevzulu olanlar bir araya gelsin baya eğleniriz o zaman (umarım) kdkclg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lonca vs Zeref ? E normal olur ne de olsa Kalkanları haşat ettiler zerre yara da almadılar dövüşürler...

Öyle bir dövüş olsa katliam olması gerekir ama kimse ölmemeli ya da hepsi dalıp paket ederler elemanı sdfasfdafadsdas o da olmaz

400 küsür bölüm şişirilmiş balon tek arcda bütün havası alındı. Ya yeniden parlayacak ya da hepten patlayacak ben ümitsizim

Ne demiş Fuzuli 

Sâye-i ümmîd zâ'il âfitâb-ı şevk germ
Rütbe-i idbâr âlî pâye-i tedbîr dûn

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.