Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

Bana kalirsa Acno arc finalinde ortaya cikacak ve Natsu END'ya dönüstükten sonra aralarinda bir vs olacak ama savas kesin sonuca baglanamadan END ve Acno ortaliktan kaybolacak ve Lucy de Natsu'nun bulmak icin yolculuga cikacak ve Aquarius'un anahtarini bulacak ve belki de cok önemli p-up alacak ve belki de o gücle END'nin tekrar Natsu'ya dönüsmesini saglayacak...Tabi bu sirada zeref Acno Gray ve END arasindaki savaslarda bir sekilde devam edecek ve Natsu normale döndügünde hersey son bulacak ama önümüzdeki arc Lucy'nin aktif olmasi gereken bir arc olmali..Lucy ailesine ait tüm sirlari ögrenmeli ki bu sirlari bence eski evinde yani heartfilia malikesinde bulacak...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya ben şeyi anlamadım. Bu Anna'nın soyadı Heartfilia olarak geçiyodu ama kadın Layla'nın atası... yani Lucy nin babasının soyadı da Heartfilia baya karışıyo kafam burda (umarım demek ietediğimi anlatabilmişimdir kslxlgşg)

Bi de bu Anna ve Acno shipini nerden çıkardılar ya. Çok sevdiğim shipler var da her yerden ya da en ufak şeylerden ship çıkarmak saçma geliyo bana jskfg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Reqwya yazdı:

Ya ben şeyi anlamadım. Bu Anna'nın soyadı Heartfilia olarak geçiyodu ama kadın Layla'nın atası... yani Lucy nin babasının soyadı da Heartfilia baya karışıyo kafam burda (umarım demek ietediğimi anlatabilmişimdir kslxlgşg)

Bi de bu Anna ve Acno shipini nerden çıkardılar ya. Çok sevdiğim shipler var da her yerden ya da en ufak şeylerden ship çıkarmak saçma geliyo bana jskfg

Kocası karısının soyadını almış işte bunlar clanlar

Bu kadar berbat giden bir arcın boss dövüşleri bitirmeden bitmesi rezilliğin son raddesini de aşar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 saat önce, Reqwya yazdı:

Japonlarda genelde evlenirken hangi tarafin klani daha büyük ve genisse taraflar o soyismi kullaniyormus bende ilk basta bu konuda cok düsünmüstüm ama bu olan bir seymis arastirinca ögrendim...genelde soylu olan klanlarin soyisimlerini kullanirmis evlendikleri esler tarafindan kiz ya da erkek olsun farketmiyor, kiminki daha üstünse onun soyismi kullaniliyor...sanirim burda layla'nin klani üstün oldugu icin Lucy'nin babasi Layla'nin soyisimini almis...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

9 saat önce, lntegral yazdı:

Anna'nın peşini bırakmaya karar verdim 

Gördüğüm renklendirmelerde saçları sarı ve mantıkende sarı olması gerekiyo 

Lucy'nin bi türevi olmuş ı-ıh olmaz öyle 

zımzımzım :happy-dancing-crazy-rabbit-emoticon:

9 saat önce, Reqwya yazdı:

BENCE SAÇMA DEĞİL :dance-with-me-crazy-rabbit-emoticon:

SERİDE BİNLERCE SAÇMA ŞEY VAR :happy-dancing-crazy-rabbit-emoticon: 

ARTIK NE OLDUĞUNU UMURSAMIYORUM, ÇÜNKÜ SERİ UZUN SÜREDİR İLGİMİ ÇEKMİYOR :floating-crazy-rabbit-emoticon:

BU YÜZDEN ARTIK HELEKİ ERZA DÖVÜŞÜNDEN SONRA BEDENİM HER SAÇMALIĞA HAZIR :magic-right-crazy-rabbit-emoticon:

2 saat önce, selene yazdı:

Japonlarda genelde evlenirken hangi tarafin klani daha büyük ve genisse taraflar o soyismi kullaniyormus bende ilk basta bu konuda cok düsünmüstüm ama bu olan bir seymis arastirinca ögrendim...genelde soylu olan klanlarin soyisimlerini kullanirmis evlendikleri esler tarafindan kiz ya da erkek olsun farketmiyor, kiminki daha üstünse onun soyismi kullaniliyor...sanirim burda layla'nin klani üstün oldugu icin Lucy'nin babasi Layla'nin soyisimini almis...

AH BENİM YOLDAŞIM 

BİRLİKTE BİRLEŞEREK, LUCYNİN GOD GÜCÜNDE OLMASI İÇİN TEORİLER KURALIM :embarrassed1-onion-head-emoticon:

4 saat önce, Axtor yazdı:

Kocası karısının soyadını almış işte bunlar clanlar

Bu kadar berbat giden bir arcın boss dövüşleri bitirmeden bitmesi rezilliğin son raddesini de aşar

Bence seriden artık ümidini kes 

BENİM GİBİ TAKIL :ahaaah-onion-head-emoticon:

BAK ŞURAYA YAZIYORUM HAFTAYAKİ BÖLÜMDE ERZA İLE İLGİLİ OLURSA CİDDEN HER TÜRLÜ SAÇMA ŞEYİ DESTEKLEYECEĞİM WKDĞFÜWŞWŞDÖCKDP

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.