Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

On 09.04.2017 at 23:24, Sudee yazdı:

Doğru xd

Evet

Wopdğwşwödld

Hatta ekleyeyim 

>Gerizekalılık derecesinde saf

Ama bu onun best olduğunu değiştirmiyor :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

Bezt desen neyse de Best nedir umarım troldür. Şu seride Anna'yı saymazsak kadın karakterlerin bir karakter hüvviyeti yok ki best olsun

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

22 saat önce, Suizeni yazdı:

Ya şimdi doğruyu söylemek gerekirse cidden artık bütün animelerdeki kız karakterlerden nefret etmeye başladım çünkü her zaman erkek karakterler çok güçsüz oluyor kız karakterler koruyor sonrada yorumlarda "bu kadar ezik karakter olmamalı" diyorlar örneğin FT de hep erza natsu ile gray'i dövüyor o zaman çok ezik gözüküyorlar bu yüzden sadece lucy değil diğer kız karakterlerde bana çok gıcık geliyor

Japonlar o tarz kızları daha çok seviyor 

Olay bu Mashima istese Lucy'i 1 senelik aradan sonra tamamen değiştirirdi ki o karakter o olaydan sonra değişmeye yönelikti 

Ama Mashima bu dostlar kadın karakterler konusunda ondan birşey beklemeyin 

Aynı tas aynı hamam 

8 saat önce, SiyahDranza yazdı:

Bezt desen neyse de Best nedir umarım troldür. Şu seride Anna'yı saymazsak kadın karakterlerin bir karakter hüvviyeti yok ki best olsun

Ben Lucy'i çok seviyorum, zevk meselesi 

Ama objektif bir biçimde sıralarsam asla en başa koymam ama yeri üstlerdedir yinede 

Şimdi büyüsü çok güçlü bir tür değil hatta direk dezavantajlı bir büyü, büyücünün çok büyük manada büyü tüketmesini sağlıyor

Lucy her zaman normal bir kızdı. Her zaman en normal oydu

Büyü gücünü de imkanlarına göre bayağı geliştirdi (İlk sezondan şimdiye nereye yani) Yani Lucy in karakter gelişimi olarak en başarılı olan kadın karakter oluyor seride

(Erkek olan da Gray)

Seride kadın karakterler hep aynı ve tek tük işlendi (Erza ve Ultear hariç) bu yüzden aralarında en iyisi Lucy olaya sadece birilerini yenme açısından bakmak mantıksız 

Ama bende çok sinir oluyorum birçok yerede 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

18 saat önce, Sudee yazdı:

Japonlar o tarz kızları daha çok seviyor 

Olay bu Mashima istese Lucy'i 1 senelik aradan sonra tamamen değiştirirdi ki o karakter o olaydan sonra değişmeye yönelikti 

Ama Mashima bu dostlar kadın karakterler konusunda ondan birşey beklemeyin 

Aynı tas aynı hamam 

Ben Lucy'i çok seviyorum, zevk meselesi 

Ama objektif bir biçimde sıralarsam asla en başa koymam ama yeri üstlerdedir yinede 

Şimdi büyüsü çok güçlü bir tür değil hatta direk dezavantajlı bir büyü, büyücünün çok büyük manada büyü tüketmesini sağlıyor

Lucy her zaman normal bir kızdı. Her zaman en normal oydu

Büyü gücünü de imkanlarına göre bayağı geliştirdi (İlk sezondan şimdiye nereye yani) Yani Lucy in karakter gelişimi olarak en başarılı olan kadın karakter oluyor seride

(Erkek olan da Gray)

Seride kadın karakterler hep aynı ve tek tük işlendi (Erza ve Ultear hariç) bu yüzden aralarında en iyisi Lucy olaya sadece birilerini yenme açısından bakmak mantıksız 

Ama bende çok sinir oluyorum birçok yerede 

Aslında Lucy tatlı kız ama çok sinir ama cidden kendini çok geliştirdi sadece Lucy gıcık değil Erzada da benden korkun hepinizi döverim tripleri var.Erkek karakterlerde de kızlar kaçırılınca coşma oluyor o da baya gıcık bir olay ama seriyi toplarsak güzel seri yani.

=×)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, SiyahDranza yazdı:

Şu seride e*za'yı tokat manyağı etmeyecek adam yok

Haklısın kardeş erza çok triplerde ve bu arc ta çok saçma şeyler oldu erza meteoru durdurdu çok güçlü bir ejderhayı yenmek üzereydi (zaten nedense düşman bunları tam yenecekken bişey olur bunda da ana kız sevgisi oldu klasik FT) Erzayı yükseltsinlerde tepemize çıkarsınlar  :bled2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, lntegral yazdı:

Bu gidişle END göremicektik nasıl olur bu 

Edit:Ne END'si la Dragon force modu o natsunun

farkındayım ama End gelicek gibi umarım gelir ama başlarda natsunun normal haliyle Zerefi yenecek diye düşünüyordum Lucy gil kitabı açacak gibi geliyor bana Natsuda iyice ciddileşmeye başladı anlatabilmişsem ne mutlu bana neyse iyi günler :))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.