Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

Spoiler

9 saat önce, lntegral yazdı:

Anna gibi masum bir bebeğe kötü dediğin için bir gün utanacaksın

Kötü değilde Zerefin tarafında diyebilirim

Çok açık verdi çünkü 

Ve tabikide hala Anna >>>>>>>> diğerleri pqğsdşwl 

Ama bana böyle geliyor 

Edin: Geride çocuklarını bırakmış olmalı çok masum da değil bu konuda

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

Spoiler

Annanın planı tutmadı zeref sayesinde ama böylede ilginç oldu bir teorim var natsu End'e dönüşecek fakat Mavis sayesinde tekrar insan olucak ve bunlar olurken Acnolia Anna Gili iyi dövecek ve içlerinden biri herkezi kurtarmak için kendini feda edicek (o kişi anna olabilir) gibi geliyor bana

yWIAdRI.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Forumdaşlar ne güzel konuşuyor tartışıyorsunuz da yazdıklarınızı spoiler içine alın lütfen, zaten dark modunda kabak gibi yazılan her şeyi görüyoruz yemediğim spoiler kalmadı en azından konu içinde dikkat ederseniz olabilecek kazaları engelleriz. İyi muhabbetler. Konu başlığı da düzenlenmiştir. Sonra ben bilmiyordum, duymadım, görmedim, okumadım olmasın...:dizzy-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Bu adam şaşırmam dediğim her seferinde benim şaşırtıyor. ''Tüm bunları önceden planladı mı, yoksa senaryoda sonradan doldurabileceği boşluklar mı bırakıyor'' diye ikilemlerde bırakıyor. Daha neler göreceğiz bakalım. 534'de değişik bir şeyler olacak gibi.

Resmi silemedim

yWIAdRI.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...
  • 2 sene sonra...

buralar ölmüş ya canlandırmak için ilk adımı atıyorum

siz ne düşünüyosunuz anime-manga farkları hakkında

Spoiler

fairy tail mangasını okuyan biri olarak şunu söyleyebilirimki animesi benim için en kötü uyarlamalara girer herhalde.Laxus fight ına bakıyorum mangada fairy tail in güçlü büyücüsüne özel çizmiş adam mis gibi kalıplı vs herif saldırı anında ki çizimler güzel herşey iyi animeye de bi bakayım dedim bakmaz olaydım natsunun koluna yanardağ koymuşlar alev değil lav fırlatıyor falan inanılmaz kötüydü sonra da izlemedim zaten animeyi

siz ne düşünüyosunuz anime-manga farkları hakkında

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.