Jump to content

Bleach FC

quincy

Önerilen İletiler

• Forum Admin

E biraz öyle oldu.Sadece jans ve ben kaldık.Sende terkettin buraları.Zaten diğerleri hiç yoktu....

hayır asla terk etmem  :o iftiraya bak hele  :D şu günler de fazlaca anime izliyorum  :ph34r: foruma ara sıra sadece bakıyordum o kadar ama geldim burdayım o zaman paylaşımlara devam  :lol: 

JVzWCMK.jpg

uCjU6vH.jpg

a7J6YlW.jpg

ry252ab.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bleach   Medya bilgisi     Konu       Karakterler Ana Karakterler Soul Society Gotei 13 (13 Koruyucu Takım)   Arrancarlar

Azcık caps paylaşayım bari :P      

Gotei 13 Kaptanlar...   Yamamato Genryuusai   Soi-Fon   Rojuro Otoribashi   Unahana Ritsu   Hirako Shinji   Kuchiki Byakuya   Komamura Sajin

hayır asla terk etmem  :o iftiraya bak hele  :D şu günler de fazlaca anime izliyorum  :ph34r: foruma ara sıra sadece bakıyordum o kadar ama geldim burdayım o zaman paylaşımlara devam  :lol: 

uCjU6vH.jpg

poiler]

İyi öyle olsun.Bende biraz OST paylaşayım.Bayağı bi ost varmış bunun ya.Paylaş paylaş bitmez :lol:

Stand Up Be Strong

Clavar La Espada

https://www.youtube.com/watch?v=suwfJMiXauU&list=PLnh2U-KXoGHYYPGLFSf6-WRkZXbksoMK2&index=10

Soundscape to Ardor

https://www.youtube.com/watch?v=Q2aM5btBLVU&list=PLnh2U-KXoGHYYPGLFSf6-WRkZXbksoMK2&index=11

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

İyi öyle olsun.Bende biraz OST paylaşayım

Stand Up Be Strong

Clavar La Espada

Soundscape to Ardor

Bayağı bi ost varmış bunun ya.Paylaş paylaş bitmez :lol:

Stand Up Be Strong un ben de orkestra canlı yayın videosu vardı bulamıyommm  :bsod-onion-head-emoticon:  lanet pc  :bled2-onion-head-emoticon: müzikleri konusunda da en başarılı seridir benim gözümde herşeyi mükemmel olur mu bir animenin yawff  :embarrassed4-onion-head-emotico

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Stand Up Be Strong un ben de orkestra canlı yayın videosu vardı bulamıyommm  :bsod-onion-head-emoticon:  lanet pc  :bled2-onion-head-emoticon: müzikleri konusunda da en başarılı seridir benim gözümde herşeyi mükemmel olur mu bir animenin yawff  :embarrassed4-onion-head-emotico

Bleach ise olur B)  Openingleri izleye izleye hiç sıkılmıyorum da.Kusursuza yakın openingleri var.Raw halinde indirdim canım sıkıldıkça izliyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Bleach ise olur B)  Openingleri izleye izleye hiç sıkılmıyorum da.Kusursuza yakın openingleri var.Raw halinde indirdim canım sıkıldıkça izliyorum :D

nerde benim iletim derken peehhh <_< o kadar yazdım göndermeden çıkmışım  :blink: yuh bana yaaaaa  <_< yaşlılık napcen artık alışacağım  :P raw :o  nerden indirdin  :ph34r: 

benim de en sevdiğim AMV paylaşayım burdan  B) 

resimler  :rolleyes: 

WSLxI5X.jpg

YbrP62F.jpg

6FdeUjA.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

nerde benim iletim derken peehhh <_< o kadar yazdım göndermeden çıkmışım  :blink: yuh bana yaaaaa  <_< yaşlılık napcen artık alışacağım  :P raw :o  nerden indirdin  :ph34r: 

benim de en sevdiğim AMV paylaşayım burdan  B) 

resimler  :rolleyes: 

WSLxI5X.jpg

YbrP62F.jpg

6FdeUjA.jpg

Buyur link burada.Bütün op ve endingler var raw şeklinde=> http://www.nyaa.se/?page=view&tid=443700

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Buyur link burada.Bütün op ve endingler var raw şeklinde=> http://www.nyaa.se/?page=view&tid=443700

:cheer3-onion-head-emoticon:   indiriyorummmmmm  :cute1-onion-head-emoticon:  yaşasın FC kardeşliği  :cheer3-onion-head-emoticon: bunu ana sayfaya eklesene  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Harika paylaşımlar yapıyorsunuz...Bayıldım hepsine. :P ..Anlamıyorum bu tür işlerden yoksa boş gelmezdim. :( ..Hepsini takip ediyorum,süpersiniz...Bedri ablam çok güzel bir FC olmuş....Zeynebim ,jansetim ,tabi başkanımıza da bu harika çalışmalarından dolayı teşekkürler,o güzel yüreklerinize sağlık.. :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:cheer3-onion-head-emoticon:   indiriyorummmmmm  :cute1-onion-head-emoticon:  yaşasın FC kardeşliği  :cheer3-onion-head-emoticon: bunu ana sayfaya eklesene  :ph34r:

Fc olmadan önce söyleseydin yine verirdim :D Tamam ekliyorum

Harika paylaşımlar yapıyorsunuz...Bayıldım hepsine. :P ..Anlamıyorum bu tür işlerden yoksa boş gelmezdim. :( ..Hepsini takip ediyorum,süpersiniz...Bedri ablam çok güzel bir FC olmuş....Zeynebim ,jansetim ,tabi başkanımıza da bu harika çalışmalarından dolayı teşekkürler,o güzel yüreklerinize sağlık.. :P

Teşekkürler Suna abla.Sorun yok.Varlığın yeter :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

ablam senin varlığın yeter  ^_^ senin için bu paylaşımlar  :D 

ZyxMNIv.jpg

dGq8rfJ.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.