Jump to content

Bleach FC

quincy

Önerilen İletiler

ve sahnede Espadalar...

Daha önce çok anime fanatiği gördüm ama siz bir ilksiniz  ağlamak istiyorum... :hell-yes-onion-head-emoticon: :crying2-onion-head-emoticon: :desperate2-onion-head-emoticon: (Uykum geldi hheralde ben yatmaya gidiyom

iyi gecelkerr :dead-onion-head-emoticon: )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bleach   Medya bilgisi     Konu       Karakterler Ana Karakterler Soul Society Gotei 13 (13 Koruyucu Takım)   Arrancarlar

Azcık caps paylaşayım bari :P      

Gotei 13 Kaptanlar...   Yamamato Genryuusai   Soi-Fon   Rojuro Otoribashi   Unahana Ritsu   Hirako Shinji   Kuchiki Byakuya   Komamura Sajin

• Forum Admin

Daha önce çok anime fanatiği gördüm ama siz bir ilksiniz  ağlamak istiyorum... :hell-yes-onion-head-emoticon: :crying2-onion-head-emoticon: :desperate2-onion-head-emoticon: (Uykum geldi hheralde ben yatmaya gidiyom

iyi geceler Talha yarın seni enerjik bir şekilde bekliyoruz  :D 

hihi  :ph34r: 

GQ5ad97.jpg

Cs6eaxU.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eh boşuna FC değil bu :P 

bi iki paylaşım yapaydın bareee!!  :desperate1-onion-head-emoticon:

senin yerine benden gelsin  :evil-smile-onion-head-emoticon:

1958171_773642129313668_1021104987_n.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

evet Başkan burada :) Yeni üye kayıtlarımız başlamıştır...

Haremimi de kaptırmam Zeynep Hanımcımmmmm!!!

Acık daha eğlence :) uraharaya dikkat daha iyi bir cosplay göremezsiniz :D

10157152_773581585986389_2078453087_n.jp

1000976_773567492654465_512077236_n.jpg

1959220_773604562650758_99289771_n.jpg

Byakuya'yı çok güzl yapmışlar ve junior Urahara da harika :D

mühim olan işlevi  :D  :lol: 

aslında resimler ve amv ler vs.vs. diye ayırıp ana sayfaya hepsini toptan mı koysak :ph34r: yada bir klasör yapıp mı yayınlasak  :ph34r: yada böyle iyi mi  :ph34r: karar veremedim bir türlü  :blink:  ayrıca tebrik ediyorum başka hiç bir yerde bu kadar aktif olmadım ^_^  bu FC yi bekliyormuşum demek ki  :o

resimler resimler ve yine resimler  B)

Resimler ve amvler diye ayırıp ana sayfaya koysak bu sefer media boyutu aşıldığı için ana sayfa kabul etmeyecek.Bence böyle iyi.FC sizin sayenizde bu kadar iyi hale geldi.

Aklımda bir kaç plan var ama bakalım.

içimizde ki Bleach canavarını ortaya çıkartıyor bu FC  :D hepsi quincy yüzünden  :P bu arada başkanın kendi yok club de pehh  :lol:

Demek ki bu FC'yi bekliyormuşsunuz :D Gerçi başka bekleyenler vardı baş harfi "Leorn" kendisini burada göremiyoruz :D Benim yüzümden olmasaydı janset yüzünden olucaktı :D Burada olmak istedim ama her zaman durum müsait olmuyo :)

Bu arada paylaşımlar yine kavuruyo ortalığı :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

ohhooohoooo <_< ben yokum iki bişeyle ilgileniyorum FC için çalışmalar yaparkene :ph34r:  siz böyle paylaşımlar yapın  :D 

bunlar da benden gelsin daha çok var ama uğraşamadım yaa  :ph34r: 

4gF6C7L.jpg

1OV41rS.jpg

YBXYA7f.jpg

ve kendisinden hiç haz etmememe rağmen  -_- bunu paylaşmadan geçemeyeceğim  :ph34r: seri boyunca en işe yarar tek lafı  :D 

bSkmy4c.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ohhooohoooo <_< ben yokum iki bişeyle ilgileniyorum FC için çalışmalar yaparkene :ph34r:  siz böyle paylaşımlar yapın  :D 

bunlar da benden gelsin daha çok var ama uğraşamadım yaa  :ph34r: 

4gF6C7L.jpg

1OV41rS.jpg

YBXYA7f.jpg

ve kendisinden hiç haz etmememe rağmen  -_- bunu paylaşmadan geçemeyeceğim  :ph34r: seri boyunca en işe yarar tek lafı  :D 

bSkmy4c.jpg

öyle deme o olmasa İchigo bin kere ölmüştü.. bilirsin ben de rukiye'den pek haz etmiom :P işe yarar yaptığı tek şey ise;

1890985_773672395977308_2059901737_n.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.