Jump to content

Bleach FC

quincy

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bleach   Medya bilgisi     Konu       Karakterler Ana Karakterler Soul Society Gotei 13 (13 Koruyucu Takım)   Arrancarlar

Azcık caps paylaşayım bari :P      

Gotei 13 Kaptanlar...   Yamamato Genryuusai   Soi-Fon   Rojuro Otoribashi   Unahana Ritsu   Hirako Shinji   Kuchiki Byakuya   Komamura Sajin

sırf flood olmasın diye bekledim bekledim ama kimse paylaşımda bulunmadı  <_< dayanamıyor ve hemen bir video paylaşıyorum benim çok hoşuma gitmişti umarım sizde seversiniz  B)

Zeynep abla paylaşım yapacaktım ama hiç keyfim yok bu aralar...

Şu konuya bi göz at hele :)

http://forum.turkanime.tv/topic/4300-bleachi-seslendirenlerden-canli-performans/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

http://forum.turkanime.tv/topic/4300-bleachi-seslendirenlerden-canli-performans/

neden noldu :blink: yapabileceğimiz bişiler varmı başkann  :huh: bu konuyu niye görmemişim ben  :o 

buna bayıldımmmm  :wub: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

neden noldu :blink: yapabileceğimiz bişiler varmı başkann  :huh: bu konuyu niye görmemişim ben  :o 

Pek önemli bişey değil.Teşekkür ederim :)

Başka bir MMV daha.Adamlar baya iyi yapıyolar.[Manga spoiler'ı içerir]

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Pek önemli bişey değil.Teşekkür ederim :)

Başka bir MMV daha.Adamlar baya iyi yapıyolar.[Manga spoiler'ı içerir]

umarım genel geçer gündelik sorunlardır -_- canını fazla sıkma  ^_^ yardım lazımsa biz burdayız hani  B) her türlü asmaca deşmece kafa kırmaca olmadı psikolojik çökertme işleri itina ile yapılır 24 saat açığız tel: 090909000000  :D  :lol:  :P 

bunların müzikleri çok hoş yaa  :rolleyes:

buda benden  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

umarım genel geçer gündelik sorunlardır -_- canını fazla sıkma  ^_^ yardım lazımsa biz burdayız hani  B) her türlü asmaca deşmece kafa kırmaca olmadı psikolojik çökertme işleri itina ile yapılır 24 saat açığız tel: 090909000000  :D  :lol:  :P 

Zaten belirli aralıklarla ortaya çıkan iç sıkıntı gibi bişey.Atlattım yine :D Teşekkür ederim sağolasın :)

Video'ya koptum :D

epeydir bişey atmıyorum buraya :)

E yani Ayhancım nerelerdesin

Bu arada gençler yarın akşam sürprizim var size.Ama buraya atmayacağım başka bi konu açacağım haberiniz olsun :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

epeydir bişey atmıyorum buraya :)

oooo Ayhan paşa gelmiş  :o dedim bizi unuttu hiç yüz vermiyi  <_<

Zaten belirli aralıklarla ortaya çıkan iç sıkıntı gibi bişey.Atlattım yine :D Teşekkür ederim sağolasın :)

Video'ya koptum :D

E yani Ayhancım nerelerdesin

Bu arada gençler yarın akşam sürprizim var size.Ama buraya atmayacağım başka bi konu açacağım haberiniz olsun :)

süpriz  :ph34r: nasıl bişi azcık çıtlatsana  :D meraktan çatlarım şimdi  :blink: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bi göz at demişsin maşallah çıkamadım konudan iki saattir :P

bu 3/4 4/4'te hisagi var  :wub:

aman sen dur ben kırarım da parçalarım da.. :) 

quicy, dert tasa sıkıntı Zeynep'in dediği gibi hep yanındayız.. unutma bizleri ha :) 

bu arada konuda Seiyuuları resim ve isim olarak paylaşacaktım ii oldu bu konuyu görmüş olmam.. gene benden önce davranmışsın beni gömmeye yeminli misin ne?   :P

988428_658919040810017_1658567524_n.jpg

1977175_659184110783510_1426796579_n.png

400128_469616586406931_817584375_n.jpg

376534_480142808687642_1333653351_n.jpg

tumblr_my0mqmmx1l1roqwmno1_500.png

tumblr_mn8ef9X8dE1s8iyk5o1_500.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.