Jump to content

Bleach FC

quincy

Önerilen İletiler

Arkamda bıraktığım Bleach&Yurici tayfaya güveniyordum da,güvendiğim dağlara kar yağmış kar..

Sadece senin değil Soul Society'nin baş kumandanıyım B) Söylemiştinde bu kadarını tahmin etmiyordum.Cezana biraz daha itiraz edersen sahurla beraber açarsın orucu.

SAVAŞ İSTİYORUM.KAMONNNN.Ama şimdi olmaz.Bi ara yaparız.Orihime yurinin vazgeçilmezidir.En güçlü silah onda çünkü. ;)

Bende sizin teğmeninizim ne yani peh. B) Itiraz yok da ..var aslındaa !1 amaa :d şimdilik bu kadar ceza yeter doydum cezaya. -,- Azıcık esnetiverin şu cezaları bence ;-; En güçlü silahmış x.x nasıl da konuşuyor bak kaptana bak hele. :'D Aynen şuan ve yarın olmaz sonra görüşücez `^´ imzanızdaki gibi gözüm üzerinizde Orihime.nin ve diğer kız teğmen ve kaptanların 'silahlarından' gözünüzü uzak tutun. <_< Mazallah arkadan sinsice bir teğmen B) yaklaşır filan.. u.u Hayırlı sahurlar Ramazanlar kaptancık. :DD jfjdkdndmd. *-*
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bleach   Medya bilgisi     Konu       Karakterler Ana Karakterler Soul Society Gotei 13 (13 Koruyucu Takım)   Arrancarlar

Azcık caps paylaşayım bari :P      

Gotei 13 Kaptanlar...   Yamamato Genryuusai   Soi-Fon   Rojuro Otoribashi   Unahana Ritsu   Hirako Shinji   Kuchiki Byakuya   Komamura Sajin

• 3 hafta sonra...

Bleach'in nintendoya çıkardığı oyununun tema şarkısı ve oyundan bölümler :P

Bu oyunun açılışı;

Bu da piano versiyonu;

Oyununun açılışına baktığımızda ilginç bir konusu var gibi.Animesinden ayrı olarak oyunda ayrı bir konu işlenmiş.Keşke ayrı bir fiiler tarzında animede görseydik :/

Edit:Şarkının ismini yazmayı unutmuşum :P İkimono Gakari-Nokori Kaze.

Edit2: Lenny 3. takım kaptanı olarak göreve başlamıştır.

Düzenlenme: Quincy tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

En Sevdiğim Filler : New Captain arc 168-189 

En Sevdiğim Opening : İchirin no hana (Bleach 3. OP)

Opening

Full 

En sevdiğim Ending: Bleach 17. Ending

Karakter : Renji Abarai  :wub:

tumblr_nbjovgXnwk1ttvd0go1_400.jpg

Şunu da bir köşede paylaşalım bari :)

Filler olan bölümlerin Listesi:

033 *Karakura Heroes Omake 1

050 *Karakura Heroes Omake 2

064-108 *Bount arc

128-137 *Stolen Hogyoku arc

147-149 *Rukia side story. Plot&Character designs by Kubo

168-189 *New Captain arc

204-205 *Random one-episode fillers

213-214 *Karakura Riser Omake

227-265 *Zanpakutou Rebellion arc. Character designs by Kubo.

266 *Hueco Mundo Recap

287 *Magic Lamp Gaiden

298 *Hell Chapter Movie Promotion

299 *Hell Chapter Movie Prologue

303-305 *Random one-episode fillers

311-316 *Random one-episode fillers

317-341 *Gotei 13 Invasion arc

355 *Yeni Yıla Özel Bölüm

Bu arc'lardan 

1- Karakura Heroes Omake 1 

2- Karakura Heroes Omake 2

3- Karakura Riser Omake

Bu 3 tanesi hariç geri kalanı favorilerim :) Ama en favori arc'ım Zampaktou Rebellion Arc. Zabimaru Senbonzakura ve Kazeshini bu üçlü beni yedi bitirdi : :):)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Arkadaşlar an itibariyle(ya da 2 saat öncesi itibariyle,saat 11 de gelmiş mail) bleach brave souls google play store ve appstore da yerini almıştır,şimdilik google play de bu öğe ülkenizde kullanılamıyor diyor,ancak yakında apkları internete düşer,apple derseniz denemedim,deneyince buraya yazarım yine.

Edit:appstore da denedim ancak bulamadım galiba o da google play ile aynı durum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar an itibariyle(ya da 2 saat öncesi itibariyle,saat 11 de gelmiş mail) bleach brave souls google play store ve appstore da yerini almıştır,şimdilik google play de bu öğe ülkenizde kullanılamıyor diyor,ancak yakında apkları internete düşer,apple derseniz denemedim,deneyince buraya yazarım yine.

Edit:appstore da denedim ancak bulamadım galiba o da google play ile aynı durum.

Haber için teşekkürler ancak Japonya dışında satışa çıkmayacak :/ Apk'sını indirip yükleme ile olabilir belki.  http://forum.turkanime.tv/topic/12908-yeni-bleach-oyunu-bleach-brave-souls-geliyor/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.