Jump to content

Nisan 2014 Animeleri Tanıtımı

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 50
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Nisan 2014 Animeleri Tanıtım Yazısı   Fairy Tail (2014) Tür: Aksiyon, Fantastik, Komedi, Macera, Shounen Tarih: 01.04.2014 Stüdyo: A-1 Pictures Format: TV Serisi     Selector Infected WIXOS

Yare Yare Beklenen Gün Geldi Heyecanla Beklenen Animeler Sonunda Boy Gösterecek :) İlk Kez Gördüğüm Animelerde Var Çok Hoşlar Listemi Hazırlayayım Şimdiden :D :)    Teşerkkürler Hokage_Minato :)

Natsu'nun sesini özlemişim be  :embarrassed4-onion-head-emotico Manga'dan okuduklarım şimdi anime olarak izleyeceğim yaa  :happy-onion-head-emoticon:  :bye2-onion-head-emoticon: (Çok mutluyum ya  :wub

Posted Images

FT den umutluyum hele hele mangada güncele gelince :ph34r: ( Darısı Bleach'e bu arada )

Onun dışında Break Blade yenilenip geliyormuş mangaya daha sadık.İzliciiiiz artıkın :P

Gokukoku no Brynhildr da tam benim tarzım Uzay falan bilim-kurgu...Umarım güzel birşeyler çıkar :ph34r: 

Fuuun Ishin Dai☆Shogun en çokda buna takıldım.Tarihi ve Mecha :huh:  Edo döneminde neler oluyor neler artık :D Umarım sunsei no Gargantia tarzında birşey görürüm :unsure:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Soul Eater Not pekte beklediğim gibi değil.  :lol: Soul Eater'ın adını lekeliyor sadece . -_- normal Soul Eater olsaydı keşe, sırf merakımdan izleyeceğim.

Fairy Tail sonunda başlıyor ya çok mutluyum.  :DLove Live 2 de geliyor, bahar ayını seviyorum...   :D  :D  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Büyü, Mecha, Uzay izlemek istemiyorum bu aralar, ilgimi çekenler aşağıdaki animeler, şu "No Game, No Life" animesi daha da ilgi çekici geldi, tabii hayal kırıklığı olmazsa, eğer "liar game" mangası gibi birşey ise baya iyi olur.

Mushishi Zoku Shou

Jojo no Kimyou na Bouken: Stardust Crusaders

Isshuukan Friends

Hitsugi no Chaika

Mekaku City Actors (Kagerou Project)

Tamako Love Story

No game, No Life

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.