Jump to content

Aşık Olunan Anime Karakterleri

NaokoTe

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 282
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ben buraya erkek olsaydım kesinlikle aşık olacağım karakterleri yazayım :D   1) Scarlet Erza- Fairy Tail   Kesinlikle bir kadının sahip olması gereken tüm özelliklere sahip, güçlü, sevimli, seksi,

1-Usui takumi ♥   2-Zero Kiryuu (Kadersiz aşkım  :dying-onion-head-emoticon:  ... )   3-Suoh Tamaki  :wub:    4-Yoshida Haru ♥ (saflığı ve karizması yeter ♥ :D )  

Ehem ehem.. Açıkçası izlediğim heeeer animeden var. Aşık olduğum demeyeyimde, fazla sevdiğim :3  *aşık olmakla aynı çatkırmayın >.>*   1. Ouma Shuu : *yorum yapamadan burun kanamasından öldü*

Posted Images

Çok bilindik olacak ama en çekici bulduğum tabi ki Sakata Gintoki ve Yagami Light. :wub:  İkisi arasında seçim yapamıyorum...  Gintoki ve Yagami'den sonraki aşklarım ise Zuko, Spike Spiegel, Sebastian Michaelis ve Kiryuu Zero (Yagami ile seiyuusu aynı. Otomatik olarak +1 :D  Birde ben hep "beyaz saçlı karakterleri beğenmiyorum, Gintoki benim için istisna" diyordum ki Kiryuu lafı ağzıma tıkadı :rolleyes:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1ayato (TOKyo ghoul)

kaç gündür rüyalarıma giriyor ne kadar asi ve tatlı ya

2kanda(d gray man)

bu animeyi izlediğimde kandaya sırılsıklam aşıktım halen öyle o huysuz soğuk kanlı hali beni benden alıyor ama mangayı okuyunca bozuldum orası ayrı mesele

3 marian cross(d gray man)

kendini beğenmiş egoist çapkın ama bunun altında yatan o duyarlı hali kendimden geçiyorum ama mangada hayallerim suya düştü

4 aşitaka(prenses mononoke)

o barış isteyen rekabetçi kibar nazik hali yanaklarımın kızarmasına neden oluyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Usui, her halde Kaichou wa maid-sama'yı izleyen her kızın kalbinde taht kurmuş, "acaba böyle bir erkek dünyada yaşıyor mu, yaşıyorsa nerede? Gelip beni bulur mu?" diyerekten kızları arayışlar içerisine sürüklemiş her eve lazım olan er kişidir  :D Ve unutmamak lazım ki o Mamoru, salak Usagi'nin arkasını toplamaktan hiç vazgeçmemiş koruyucu prensimizdir. Son olarak kendisinde gizemli bir çekicilik bulduğum Oreki'yi (Hyouka) listeme dahil etmezsem olmaz. Çözdüğü gizemlerle gönlümde taht kurmuş üşengeçliği bile sevimli gelen karakter. Keşke en odun shoujo erkek karakteri (misal Ookami Shoujo to Kuro Ouji'deki Kyoya Sata) kadar iyi olabilse hayatımızdaki erkekler.  :hehe-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Şimdi benim aşık olduğum anime karakterleri çok fazla. Bu yüzden hepsini bir karede birleştirdim.  :wub:

qjYnwCa.png

Photoshopun daha aşık olunası bence :D

Sadece 4 adet ortak noktamız var :D

Ben buraya hiç erkek yazmamışım bir ara selamlık listemi çıkarayım ya  ^_^

1.İnori

2.Asuna

3.Mika Shimotsuki (Psycho Pass)

shimotsuki-mika-researching.jpg

Asla tipin olamam senin eğer erkeksen :D Nerde sevmediğim bir kız var gelmiş onu yazmış ya :D İlk ikisi neyse hadi de üçüncü karakteri seven bir tek sen varsındır :D İzlediğim animeler içinde iradesi en zayıf olan kişiliksiz ve cahil karakter bu kızdır herhalde :D

Düzenlenme: Amygirl tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.