Jump to content

Aşık Olunan Anime Karakterleri

NaokoTe

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 282
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ben buraya erkek olsaydım kesinlikle aşık olacağım karakterleri yazayım :D   1) Scarlet Erza- Fairy Tail   Kesinlikle bir kadının sahip olması gereken tüm özelliklere sahip, güçlü, sevimli, seksi,

1-Usui takumi ♥   2-Zero Kiryuu (Kadersiz aşkım  :dying-onion-head-emoticon:  ... )   3-Suoh Tamaki  :wub:    4-Yoshida Haru ♥ (saflığı ve karizması yeter ♥ :D )  

Ehem ehem.. Açıkçası izlediğim heeeer animeden var. Aşık olduğum demeyeyimde, fazla sevdiğim :3  *aşık olmakla aynı çatkırmayın >.>*   1. Ouma Shuu : *yorum yapamadan burun kanamasından öldü*

Posted Images

Ya çok var çok. Birde sıralayamıyorum da. Hani bir sürü seri ve karakter seversiniz de zaman zaman bir tanesine olan ilginiz ve sevginiz coşar tekrardan. Şu an Haikyuu için onu yaşıyorum ondan... Birde Haikyuu'da karakterleri sevgi sıralamasına sokamıyorum. Bir düşünmeye başladı mı fena oluyorum sıralayamıyorum yani, yok olmuyor. Bir Oikawa'yı en çok seviyorum gerisi tamamen eşit sevgi sıralamasına tabi. 

Oikawa Tooru. Böylesi bir şey olamaz. Normalde en gıcık olduğum tip, başka animelerde olsa gıcık olurdum ama... ama Oikawa'ya olan aşkım bayağı büyük. Birde anime denmiş ama Bokuto demeden edemeyeceğim. Yeni sezonda göreceğiz nasılsa.

bokuto_koutarou_x_reader___gray_snowflak

tumblr_n9hkytQ9D31s8jr81o2_500.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.