Jump to content

Merhabaaa

Önerilen İletiler

oyy kaname kaname

kan koydum ben kesiye

gelip beni yeme diye

kim bilir kaç koyun kestim kaç kere[/quote

Bu neydi simdi :D ne anlama geliyo soyledigin

şimdi kaname vampir ya burda yazar  kesiye kan koyduğunu ifade ediyor ki kaname onu yemesin bu arada tabii ki bu kanın kaynağını kendi kendimize sorgularken  yazar bize bunların kaynağının koyun olduğunu açıklıyo sonuç olarak yazar mutlu kaname mutlu çünkü yemek yedi ama koyun mutsuz çünkü kanı alındı  ismini okuyunca oy asiye asiye diye bi türkü vardı serbest çağrışım yaptı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şiirlerin bir anlam ifade etmese de, farklılık çabası içinde olmaya çalışsan da, Hoşgeldin..

Açtığın konulara biraz dikkat et, arkadaşlar senin gerçekten iyi niyetle yazdığını düşünüp cevap vermişler fakat senin amacın dalga geçmek.Bu forum da dalga geçilecek bir yer değil, devam edersen yakında anlarsın. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben küçüklükten beri çizgi film izlemeyi çok severim. tom ve jerry izlerdim cumartesi sabahları kalkıp  bugs banny ve arkadaşlarıyla büyüdüm sonra pokemonu buldum ama yasaklandı pokemon sonra internette bu siteyi buldum pokemonun bölümleri varmış bayağı hoşuma gitti yani eski günleri yad etmek çizgi filmler beni başka dünyalara götürüyor ya  :rolleyes:  ara sıra girip izliyorum pokemonu filan konusu çok aklımda değilde kavga filan ediyorlardı sonra şapkalı çocuk pikaçuyu çok seviyordu filan pikaçu çok tatlıydı bana kedileri de sevdiren odur aslında. ateşli yaratıkta köpekleri temsil ediyordu sanırım dinazor gibiydi ama bana köpekleri anımsattı hep. kaplumbağa filan vardı sanki hayvanları çocuklara sevdirmek için yapılmış bi çizgi film hmm ilginç. roket takımının kedisi de kedilerden tiksindirdi gerçi karar veremedim tam şimdi sanırım bazı kedilerin kötü olduğunu kabullenmek gerekiyor

Carizartmı köpekleri temsil ediyor? Hmm ilginç.

Hoşgeldin bu arada.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.